/ اخبار آلت کوین ها / با وجود کاهش قیمت ها، مجموع تراکنش های ریپل و ایجاد حساب های مرتبط با آن در ماه نوامبر افزایش یافت

زمان مطالعه : 5 دقیقه

با وجود کاهش قیمت ها، مجموع تراکنش های ریپل و ایجاد حساب های مرتبط با آن در ماه نوامبر افزایش یافت

با وجود کاهش قیمت ها، مجموع تراکنش های ریپل و ایجاد حساب های مرتبط با آن در ماه نوامبر افزایش یافت

در ماه نوامبر، تعداد کل تراکنش های پردازش شده در شبکه ریپل (XRP) از 43.3 میلیون در اکتبر به 53.3 میلیون در نوامبر افزایش یافت، در حالی که تعداد حساب های جدید ایجاد شده نیز با 11.8 درصد افزایش به 237000 رسید.

طبق گزارش کریپتوکامپر (CryptoCompare) در نوامبر 2021 ، فعالیت شبکه ریپل حتی با وجود کاهش 10.2 درصدی قیمت این ارز دیجیتال در طول ماه و بسته شدن قیمت در 0.99 دلار، افزایش یافته است.

منبع:  CryptoCompare

همچنین هزینه تراکنش ها در شبکه ریپل از اکتبر تا نوامبر 149 درصد افزایش یافته و به 169,000 دلار رسیده است و میانگین کارمزد تراکنش ها با افزایش 108 درصدی به 0.32 دلار رسیده است. شایان ذکر است، این شبکه همچنین شاهد افزایش تراکنش‌های هر لجر از 1972 به 2501 در ماه نوامبر بود.

در حالی که تعداد حساب‌های جدید ایجاد شده در شبکه ریپل افزایش یافت، تعداد حساب های حذف شده نیز افزایش یافت. گزارش کریپتوکامپر اشاره می‌کند که حذف اکانت‌ها 518 درصد افزایش یافته و در نوامبر 39725 حساب حذف شده است. این رقم در ماه اکتبر 6431 حساب بود.

طبق داده‌های زنجیره‌ای، دارایی‌های ریپل «بیشتر تحت اختیار آدرس‌هایی با بیش از ۱۰۰ میلیون ریپل است» و آدرس‌هایی با ۱۰۰ میلیون تا ۱ میلیارد توکن ۴۲.۱ درصد از کل عرضه آن را به خود اختصاص داده‌اند.

آدرس‌هایی که کمتر از 10000 ریپل دارند، تنها حدود 2.82 درصد از عرضه این ارز دیجیتال را کنترل می‌کنند. طبق گزارش (CryptoGlobe) ، رائول پال، مدیر سابق گلدمن ساکس، مدت کوتاهی پس از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه شرکت کالیفرنیایی ریپل (Ripple) به دلیل فروش غیرقانونی ریپل توضیح داد که چرا در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری کرده است و گفت ریپل دارای کاربردهای بسیار و نسبت ریسک / پاداش خارق العاده ای است.

این ارز دیجیتال اخیراً در بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای کرواسی، (Konzum) ، به عنوان یک روش پرداخت پذیرفته شده است. (Konzum) بیش از 700 فروشگاه در کرواسی و بیش از 10000 کارمند دارد. اولین فروشگاه (Konzum) در سال 1957 در زاگرب افتتاح شد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین