/ اخبار آلت کوین ها / اکسچنج بیترکس (Bittrex) نیز ریپل (XRP) را از لیست دارایی های خود حذف می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

اکسچنج بیترکس (Bittrex) نیز ریپل (XRP) را از لیست دارایی های خود حذف می کند

اکسچنج بیترکس (Bittrex) نیز ریپل (XRP) را از لیست دارایی های خود حذف می کند

اکسچنج بیترکس در تاریخ 29 دسامبر اعلام کرد که از 15 ژانویه 2021 کلیه معاملات ریپل (XRP) را متوقف خواهد کرد. جفت های معاملاتی که شامل این اقدام می شوند (BTC / XRP) ، (ETH / XRP) ، (USDT / XRP) و (USD / XRP) هستند.

 

این اعلامیه تنها چند روز پس از اعلامیه کوین بیس (Coinbase) منتشر شد که اعلام کرده بود معاملات ریپل (XRP) را از 19 ژانویه متوقف می کند.

 

از هفته گذشته که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل (Ripple) شکایت کرد توکن (XRP) سقوط قابل توجهی را تجربه کرده است.

 

در این شکایت ادعا شده است که ریپل ، به همراه مدیر عامل شرکت برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) و بنیانگذار آن کریس لارسن (Chris Larsen) ، بیش از 1.3 میلیارد دلار از طریق آنچه گفته می شود فروش اوراق بهادار بدون مجوز (XRP) بوده است ، جمع آوری کرده اند.

 

دیروز ریپل در واکنش به این موضوع گفت که حمله (SEC) به ریپل تلاشی برای پایین کشیدن کل صنعت کریپتوکارنسی در ایالات متحده است.

 

ریپل اظهار داشت توکن (XRP) اوراق بهادار نیست ، همچنین اشاره کرد که اکثر مشتریان (XRP) در خارج از ایالات متحده ساکن هستند و این شرکت به فعالیت خود ادامه می دهد و از محصولات خود در سایر نقاط جهان پشتیبانی می کند.

 

با این حال ، به نظر می رسد این شرکت برای جلب اطمینان سرمایه گذاران اقدام چشمگیری نکرده است. قیمت ریپل (XRP) طی 24 ساعت گذشته 10 درصد دیگر کاهش یافت و به 0.20 دلار رسید.

 

روند قیمت ریپل (XRP) قبل از شکایت (SEC) صعودی بود و در اواخر ماه نوامبر به بالاترین قیمت سالانه خود در 0.67 دلار رسیده بود.

 

با سقوط 70 درصدی قیمت این توکن ، برخی تحلیلگران نگرانند که این شکایت ممکن است تیر خلاصی برای (XRP) باشد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین