/ فین تک های ارزهای دیجیتال / انیموکا برندز از NFT های کی پاپ مبتنی بر متاورس رونمایی کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

انیموکا برندز از NFT های کی پاپ مبتنی بر متاورس رونمایی کرد

انیموکا برندز از NFT های کی پاپ مبتنی بر متاورس رونمایی کرد

انیموکا برندز (Animoca Brands) اعلام کرده است که با کمپانی ضبط کره‌ ای، کیوب اینترتیمنت (Cube Entertainment) برای ساخت یک متاورس کی پاپ (K-pop) یا همان پاپ کره ای همکاری خواهد کرد.

توکن های غیر قابل معاوضه (NFT)، همچنان به گسترش در صنعت سرگرمی ادامه می‌ دهند، شرکت بازی‌ سازی مبتنی بر NFT انیموکا برندز با شرکت پخش موسیقی کره‌ ای و آژانس استعدادیابی و شرکت تولید موسیقی، کیوب اینتزتیمنت، برای ساختن متاورس موسیقی کی پاپ همکاری می‌ کند.

این همکاری که در 15 نوامبر اعلام شد، شامل همکاری انیموکا و کیوب برای ایجاد NFT های چند رسانه ای (مولتی مدیا) برای تجلیل از بازیگران محبوب و نوازندگان کی پاپ در فهرست کیوب خواهد بود. این NFT ها دارای تصاویری مانند پرتره های هنرمندان و آلبوم هنری هستند و همچنین شامل منابع صوتی دیجیتال مانند آلبوم ها می باشند.

یات سیو (Yat Siu)، مدیر اجرایی انیموکا برندز، اظهار داشت همکاری با کیوب و واقعیت بخشیدن به متاورس بسیار هیجان زده است. انیموکا این همکاری را به عنوان امکان حق مالکیت دیجیتال واقعی و سایر مزایای بلاکچین (blockchain) برای هنرمندان موجود در فهرست کیوب و طرفداران آنها توصیف کرد.

آن وو هیونگ (Ahn Woo Hyung)، مدیر عامل کیوب، گفت که این همکاری شروع مهمی برای رهبری بازار جهانی فرهنگ دیجیتالی و پیشرفت صنعت محتوای دیجیتال خواهد بود.

کیوب تقریبا 50 هنرمند کی پاپ از جمله بی تو بی (BtoB)، پنتاگون (Pentagon)، جی آیدل (GI-DLE)، لایتسوم (Lightsum) را تحت مدیریت دارد.

سیو مدتهاست بر شکل مخرب نوع مالکیت NFT ها تاکید کرده است و قبلا تاثیر توکن های غیرقابل معاوضه بر پیشرفت حقوق مالکیت را به دوره رنسانس در اروپای اولیه مدرن در جولای 2020 تشبیه کرده است.

انیموکا با بسیاری از نقاط عطف کلیدی در رشد NFT ها مرتبط بوده است، زیرا پس از مشاهده موفقیت گسترده بازی کریپتو کیتیز (CryptoKitties) در سال 2017 که شبکه اتریوم را به زانو درآورد، در دپر لبز (Dapper Labs) سرمایه گذاری کرد.

انیموکا در سال 2020، یک توافقنامه مجوز جهانی را با (Formula 1) جهت راه اندازی بازی F1 Delta Time خود قبل از فروش توکن های NFT زمین مجازی پلتفرم سند باکس (The Sandbox) خود به ارزش 3 میلیون دلار که توسط اکسچنج بایننس در پایان سال برگزار شد، منعقد کرد.

در آغاز نوامبر 2021، سند باکس 93 میلیون دلار دیگر برای گسترش متاورنس NFT خود جمع آوری کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)