/ اخبار آلت کوین ها / افزایش 45000 درصدی توکن اسکویید؛ کاربران قادر نیستند توکن های خود را بفروشند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

افزایش 45000 درصدی توکن اسکویید؛ کاربران قادر نیستند توکن های خود را بفروشند

افزایش 45000 درصدی توکن اسکویید؛ کاربران قادر نیستند توکن های خود را بفروشند

توکن جدید اسکویید گیم(SQUID) الهام گرفته از سریال جدید نتفیلیکس به نام بازی مرکب تنها چند روز پس از راه اندازی در اوایل هفته 45.000 درصد رشد کرد، اما تعدادی از سرمایه گذاران اعلام کرده اند قادر به فروش این توکن نیستند.

وب سایت کوین مارکت کپ(CoinMarketCap) با انتشار اخطاریه ای درباره توکن اسکویید گیم(SQUID) گفت چندین گزارش دریافت کردیم مبنی بر این که کاربران قادر به فروش این توکن ها در اکسچنج پنکیک سواپ(PancakeSwap) نیستند.

در زمان نگارش این مطلب ، توکن اسکویید گیم(SQUID) تنها در اکسچنج پنکیک سواپ در دسترس است. این توکن با قیمت 5.71 دلار معامله می شود و با حجم معاملاتی روزانه 7 میلیون دلاری در کوین مارکت کپ در میان توکن های برتر از نظر بازدهی و افزایش قیمت قرار دارد.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال مونرو (XMR) چیست؟

 

نمودار قیمتی اسکویید گیم (SQUID). منبع: CoinMarketCap

در پی رشد چشمگیر این توکن و گزارشاتی مبنی برعدم امکان فروش آن، برخی مدعی شده اند این توکن به نظر یک طرح کلاهبرداری است.

یکی از کاربران توییتر ، کریپتو تایرون(Crypto Tyrion) اظهار داشت بنیانگذاران توکن اسکویید گیم(SQUID) در شبکه اصلی لینکدین(LinkedIn) نیستند و افزود حساب توییتر توکن اسکویید گیم کامنت توییتر کاربران را مسدود می کند.

برخی نیز به مشکلاتی در وایت پیپر توکن اسکویید گیم(SQUID) از جمله گرامر ضعیف، غلط های املایی و ادعاهایی که تحقق و تایید آن غیر ممکن است، اشاره کردند. به گفته اسکم ادوایزر(Scamadviser)، وبسایت توکن اسکویید گیم(SQUID) با امتیاز اعتماد 45 از 100 مشکوک است.

ایده عرضه اسکویید گیم(SQUID) از سریال بازی مرکب نتفلیکس الهام گرفته  که بازیکنان جانشان را با بازی هایی به امید دریافت یک جایزه بزرگ به خطر می اندازند. گفته می شود این توکن به کاربران اجازه می دهد تا با هدف دریافت یک جایزه نقدی در شش بازی آنلاین شرکت کنند.

روز جمعه، کوین مارکت کپ با انتشار پستی اشاره کرد صعود اسکویید ممکن است به این معنی باشد بازی اسکویید که در وایت پیپر پروژه توضیح داده شده به دلیل الزامات ذخایر اسکویید گیم(SQUID) خارج از توان مالی اکثر شرکت کنندگان باشد. به این ترتیب، بازی ششم و نهایی بازیکنان را ملزم به نگه داشتن 15000 توکن اسکویید گیم(SQUID) می کند، که در زمان نگارش این مطلب قیمت آن به 80.000 دلار می رسد.

کوینگکو(CoinGecko) ترجیح داده وارد بازار اسکویید گیم(SQUID) نشود و گفت: این توکن با معیارهای ما مطابقت نداشت، بنابراین در کوینگکو لیست نخواهد شد. بابی انگ(Bobby Ong) یکی از بنیانگذاران کوینگکو گفت این پروژه بیشتر شبیه به یک کلاه برداری است.

در وایت پیپر این توکن گفته شد یک مکانیزم ضد دامپ را پیاده سازی می کند که از فروش کوین ها توسط سرمایه گذاران و تبدیل آن به ارزهای دیجیتال برتر مانند بیت کوین(BTC)، جلوگیری می کند. به خصوص، کاربران باید برای فروش مقدار معینی از اسکویید گیم(SQUID)، توکن های به اصطلاح ماربلز(Marbles) را نگه دارند. در وایت پیپر بیان شده:اگر شما مقداری ماربلز(Marbles) نگه دارید، می توانید در هر زمانی که بخواهید مقدار مشخصی از توکن اسکویید گیم(SQUID) را در اکسچنج پنکیک سواپ بفروشید. بعد از فروش مقداری اسکویید گیم(SQUID)، توکن های ماربلز(Marbles) به صورت خودکار در والت شما می سوزند.

وایت پیپر اطلاعات بیشتری از توکن های ماربلز(Marbles) ارائه نمی دهد به جز اینکه دریافت ماربلز(Marbles) بدون استفاده از خشونت، کلید اسکویید گیم(SQUID) است.

همچنین بخوانید : پروپوزال بهبود بیت کوین (BIP) چیست و چگونه کار می کند؟

نقدینگی اسکویید گیم(SQUID) به مدت سه سال در DxSale قفل خواهد شد که از هرگونه تغییر سریع در استخر نقدینگی اسکویید گیم(SQUID) جلوگیری می کند. وایت پیپر تاریخ انلاک این توکن ها را 20 اکتبر 2024 اعلام کرده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید