/ اخبار آلت کوین ها / افزایش 40 درصدی قیمت شیبا اینو (SHIB) پس از لیست شدن در اکسچنج کوین بیس

زمان مطالعه : 5 دقیقه

افزایش 40 درصدی قیمت شیبا اینو (SHIB) پس از لیست شدن در اکسچنج کوین بیس

افزایش 40 درصدی قیمت شیبا اینو (SHIB) پس از لیست شدن در اکسچنج کوین بیس

قیمت شیبا اینو (SHIB) روز جمعه پس از لیست شدن در اکسچنج کوین بیس افزایش یافت.

 

قیمت (SHIB/USDT) برای اولین بار از 29 ژوئن 2021 حدود 16.42 درصد افزایش یافت و به 0.00000950 دلار رسید. این جهش بخشی از روند صعودی بود که از روز پنجشنبه آغاز شد و طی آن (SHIB) بیش از 26 درصد صعود کرد. در نتیجه ، رشد این توکن تنها در دو روز پس از آغاز معاملات بیش از 40 درصد بوده است.

این صعود همچنین پس از توییت ایلان ماسک ، مدیرعامل تسلا رخ داد که از ورود سگ جدیدی به نام فلوکی (Floki) خبر داد. این توییت که روز دوشنبه منتشر شد ، با افزایش 2.62 درصدی (SHIB/USDT) همراه شد و منجر به صعود توکن هایی از جمله دوج کوین (DOGE) ، بیبی دوج (BabyDoge) وفلوکی اینو (Floki Inu) شد.

 

قیمت (SHIB/USD) پس از افزودن این توکن به پلتفرم معاملات دارایی دیجیتال کوین بیس پرو (Coinbase Pro) در اوایل ماه جاری ، در حال افزایش بود و روز پنجشنبه ، پس از اعلامیه کوین بیس مبنی بر آغاز معاملات جفت ارزهای (SHIB) در این پلتفرم ادامه یافت.

نمودار قیمت روزانه SHIB/USDT. منبع:  TradingView

در این اطلاعیه آمده است: “مشتریان کوین بیس اکنون می توانند معامله ، ارسال ، دریافت یا ذخیره (SHIB) را از طریق کوین بیس انجام دهند. معاملات این دارایی ها در کوین بیس پرو نیز پشتیبانی می شود.”

 

شیبا اینو (SHIB) یک ارز دیجیتال مبتنی بر اتریوم (Ethereum) است که روندی مشابه دوج کوین (Dogecoin) در پیش گرفته است. توکن شیبا اینو صرفاً به دلیل پشتیبانی غیرمستقیم ماسک از میم کوین ها عرضه شد. (SHIB) در حال حاضر دارای ارزش بازار 3.31 میلیارد دلاری است و در رتبه 46 بازار قرار دارد.

 

صعود شیبا اینو تحت تاثیرپذیرش آن رخ داده است ، نه کاربرد آن. معامله گران (SHIB) را خریداری می کنند و پیش بینی می کنند گروه بسیاری مانند آنها اقدام به خرید کرده و جامعه شیبا را درست مانند دوج کوین (Dogecoin) توسعه می دهند. این استراتژی باعث شده شیبا اینو از محبوبیت خود برای راه اندازی یک اکسچنج غیر متمرکز اختصاصی به نام شیباسواپ (ShibaSwap) استفاده کند.

 

شیباسواپ در اواسط ماه اگوست حدود 25000 دلار توکن (SHIB) را سوزاند تا تقاضا را افزایش دهد. این توکن با عرضه یک کوادریلیون آغاز شد ، اما نیمی از آن به ویتالیک بوترین اهدا شد. او بخشی از آن را سوزانده و مابقی (حدود 6.7 میلیارد دلار) را به یک موسسه خیریه در هند اهدا کرد.

 

جفت (SHIB/USDT) در واکنش به این اقدام بیش از 70 درصد کاهش یافت و به 0.00000510 دلار رسید. اوج قیمت این توکن 0.00005000 دلار بوده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)