/ عمومی / افزایش قیمت ها ، تشدید اعتراضات : اخبار هفته

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

افزایش قیمت ها ، تشدید اعتراضات : اخبار هفته

افزایش قیمت ها ، تشدید اعتراضات : اخبار هفته

ویتالیک بوترین (Vitalik Buterin) می گوید ، بحران مالی کنونی با بحران مالی جهانی در سال 2008 که بیت کوین (Bitcoin) نیز در همان سال بوجود آمده ، بسیار متفاوت است و جامعه ارزهای دیجیتال باید تفکر خود را بر این اساس تنظیم کند و به روز باشد. اتریوم (Ethereum) می تواند کارهای بسیاری انجام دهد و سازندگان  برنامه های غیرمتمرکز (DApps) همچنان به آن علاقه دارند. تقریبا نیمی از (DApp) ها بر شبکه اتریوم (Ethereum) ایجاد شده اند.

 

(Hodlonaut) ، موسس (Lightning Torch) ، اظهار داشت که همزمان با اعلامیه بانک مرکزی اروپا در خصوص اضافه کردن 600 میلیارد یورو به صندوق اضطراری ، اکثرا اقدام به جمع آوری بیت کوین (Bitcoin) کرده اند. (این صندوق در حال حاضر حدود 1.35 تریلیون یورو ارزش دارد).

 

دوقلوهای وینکلووس (Winkvoss) بنیانگذاران جمینی تراست (Gemini Trust) برای ادغام برنامه خود با کیف پول های بلاکچین (blockchain) سامسونگ با شرکت سامسونگ همکاری می کنند.  (ANote Music) در حال راه اندازی یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین (blockchain) است که به موزیسین ها اجازه می دهد حق امتیاز خود را به سهام تبدیل کنند و آن را بخرند یا بفروشند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)