/ اخبار بیت کوین / استیو فوربز (Steve Forbes) : بیت کوین (Bitcoin) یک درخواست کمک با فناوری پیشرفته است

4 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

استیو فوربز (Steve Forbes) : بیت کوین (Bitcoin) یک درخواست کمک با فناوری پیشرفته است

استیو فوربز (Steve Forbes) : بیت کوین (Bitcoin) یک درخواست کمک با فناوری پیشرفته است

استیو فوربز  (Steve Forbes)، رئیس و سردبیر مجله فوربز ، دارایی های دیجیتال را به عنوان “تکنولوژی پیشرفته ای برای کمک” توصیف کرده است که از نقص سیستم های پول فیات ایجاد شده اند.

 

استیو فوربز در مصاحبه ای با مرکز هوش طبیعی و مصنوعی (Center for Natural and Artificial Intelligence) ، در مورد کریپتوکارنسی و آینده پول نظراتش را بیان کرد.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال مونرو (XMR) چیست؟

 

فوربز کریپتوکارنسی ها را ” درخواستی برای کمک با فناوری پیشرفته” توصیف کرد که از بی ثباتی و ناپایداری ایجاد شده پس از طرح چاپ پول دولت ایجاد شده اند.

 

بی ثباتی و نوسانات کریپتوکارنسی

فوربز با انتقاد از نوسانات دارایی های دیجیتال گفت بیت کوین (BTC) یک روز مانند “استیک” و روز بعد همانند”غذای سگ” است.

 

برخلاف بسیاری از هواداران ارزهای دیجیتال ، فوربز به هارد کپ (hard cap) بیت کوین (Bitcoin) اشاره کرد و اظهار داشت که بسیاری از افراد در جامعه ارزهای مجازی به اشتباه فکر می کنند ” اگر عرضه را محدود کنند ، ارزش ایجاد می کنند.”

 

وی افزود كالاهای پولی مؤثر “تجارت را تسهیل می كنند” و “اقتصاد را كنترل نمی كنند” و در نتیجه اشکال پولی بسیار نادری ایجاد می شود که مانعی برای تجارت می شوند.

 

فوربز ضمن اشاره به اینکه دارایی های کریپتو به عنوان یک دارایی ذخیره ارزش در کشورهایی مانند ونزوئلا و سوریه که با بحران پولی روبرو هستند ، به صورت گسترده ای مورد پذیرش قرار می گیرند ، بر جذابیت کریپتو به عنوان شاخصی از سیاست های اقتصادی شکست خورده و نه ویژگی های بیت کوین (Bitcoin) به عنوان پول کالایی تأکید کرد.

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال مونرو (XMR) چیست؟

 

دارایی دیجیتال مجوزی از سوی دولت دریافت نمی کند

وی با نگاهی به آینده اظهار داشت  “برای اینکه کریپتوکارنسی ها به عنوان ابزار اصلی پرداخت مورد پذیرش عموم قرار گیرند باید کاربردی آسان و بدون دردسر داشته باشند” و از بی ثباتی آنها کاسته شود.

 

وی افزود: “سرانجام ، با وجود تلاش های بسیار ، شخصی این كار را خواهد كرد.”

 

فوربز همچنین تأکید کرد که کریپتوکارنسی ها بدون مبارزه سیاسی ظهور نخواهند کرد ، و افزود دارایی دیجیتال “مجوزی از سوی دولت دریافت نمی کند” و دولت ها اجازه نمی دهند این دارایی ها ارتدکس اقتصادی را مختل کنند :

 

“شما فقط تصمیم بگیرید و این کار را انجام دهید و بعد از آن با مشکلات موجود مقابله کنید.”

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید