/ فین تک های ارزهای دیجیتال / استفن کری با دیسنترالند و سندباکس شروع به همکاری می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

استفن کری با دیسنترالند و سندباکس شروع به همکاری می کند

استفن کری با دیسنترالند و سندباکس شروع به همکاری می کند

طبق گزارشات، استفن کری (Stephen Curry)، ستاره بسکتبال، با دو مورد از بزرگترین پروژه‌ های متاورس درون زنجیره‌ ای در زمینه ایردراپ NFT همکاری کرده است.

طبق اعلامیه‌ های اولیه در کانال‌ های توییتر دیسنترالند (Decentraland) و سندباکس (The Sandbox) ، استفن کری، اسطوره بسکتبال، یک ایردراپ عرضه خواهد کرد. این اطلاعیه اشاره کرد که قرار است یک رویداد خیریه با هدف به ارمغان آوردن لذت ورزش برای هر کودک برگزار شود.

در همین حال، خود کری که یک آواتار کریپتو ایپ (CryptoApe) را در توییتر قرار داده، اعلام کرد که قصد دارد یک مجموعه NFT را با همکاری هنرمندان فلوید نورمن (Floyd Norman) و آندریا مک‌ دونالد (Andrea McDonald) منتشر کند.

تمام درآمد حاصل به Eat. Learn. Play. Foundation اهدا خواهد شد.

یک NFT برای هر 3 امتیاز

سه‌ شنبه گذشته در جریان پیروزی 105-96 گلدن استیت واریورز (Golden State Warrior’s) در مقابل نیویورک نیکس (New York Knicks) ، کری رکورد ضربات 3 امتیازی در طول دوران لیگ حرفه‌ ای بسکتبال بزرگسالان آمریکا (NBA) را شکست. او در حال حاضر سیزدهمین فصل خود را در NBA می گذراند و در طول دوران حرفه ای خود برای واریورز بازی کرده است.

استفن کری برای جشن گرفتن این شاهکار تاریخی، 2974 توکن NFT منحصر به فرد را منتشر خواهد کرد که هرکدام به ازای هر 3 امتیازی است که در مسیر رسیدن به این رکورد ثبت کرده است. این مجموعه قرار است امروز در ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقی در وبسایت FTX.com با قیمت هر کدام 499 دلار منتشر شود. هنوز مشخص نیست که سندباکس و دیسنترالند قرار است در شراکت خود با کری چه نقشی ایفا کنند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)