/ اخبار بیت کوین / آنتونی پامپلیانو : نیازی به عذرخواهی برای مصرف انرژی بیت کوین نیست

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آنتونی پامپلیانو : نیازی به عذرخواهی برای مصرف انرژی بیت کوین نیست

آنتونی پامپلیانو : نیازی به عذرخواهی برای مصرف انرژی بیت کوین نیست

پادکستر و اینفلوئنسر معروف بیت‌کوین گفت: «نباید به خاطر مصرف انرژی بیت‌کوین عذرخواهی کنیم ، چیزهای مهم در جهان از انرژی استفاده می‌کنند.»

وی این اظهارات را در مصاحبه ای در روز دوشنبه در برنامه خبری صبحگاهی (CNBC) و برنامه گفتگوی (Squawk Box) با جو کرنن بیان کرد.

در طول مصاحبه، او ادعا کرد که بسیاری از افراد به «نکات کلیدی» در زمینه تاثیرات اکوسیستم بیت کوین بر وضعیت زمین، به ویژه از نظر مقایسه با ارزهای فیات مانند دلار ایالات متحده، توجه نمی کنند :یک رابطه خطی بین مصرف انرژی و سیستم دلار وجود دارد، برای حمایت از کاربران بیشتر و تراکنش‌های بیشتر، نیاز به مصرف انرژی بیشتر، مراکز داده بیشتر، شعب بانک‌ بیشتر، دستگاه‌های خودپرداز بیشتر داریم.

او اضافه کرد که «بلاک چین بیت کوین رابطه خطی مشابهی با مصرف انرژی ندارد. به این دلیل که صرف نظر از تعداد تراکنش‌های هر بلوک، انرژی یکسانی توسط هر بلوک مصرف می‌شود. همانطور که بیت کوین مقیاس پذیرتر می شود، کارآمدتر نیز می شود زیرا می توانید ارزش اقتصادی بیشتری به هر یک از این بلوک ها اضافه کنید.

بیت کوین ۸ برابر انرژی گوگل و فیسبوک مصرف می کند

این مصاحبه همزمان با انتشار تحقیقات جدیدی از (Trading Platforms) پخش شد که نشان داد مصرف انرژی اکوسیستم بیت کوین هشت برابر میزان مصرف انرژی گوگل و فیس بوک است.

در این گزارش آمده است که “ترس ها در خصوص میزان برقی است که چنین بخش کوچکی مصرف می کند.” بر اساس شاخص مصرف برق بیت کوین کمبریج، اکوسیستم بیت کوین سالانه 125.04 تراوات در ساعت مصرف می کند که مشابه مصرف انرژی کشور کوچکی مانند شیلی یا فیلیپین است.

بحث ها پیرامون مصرف انرژی بیت کوین جدید نیست و بعید است که به این زودی حل شود. گروه سرمایه گذاری نیویورک دیجیتال تخمین می زند که ماینینگ بیت کوین تا سال 2030 مسئول حدود 0.9٪ از انتشار کربن جهانی است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین