/ اخبار بیت کوین / آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci) : سرمایه گذاری در بیت کوین (Bitcoin) به اندازه اوراق قرضه و طلا امن است

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci) : سرمایه گذاری در بیت کوین (Bitcoin) به اندازه اوراق قرضه و طلا امن است

آنتونی اسکاراموچی (Anthony Scaramucci) : سرمایه گذاری در بیت کوین (Bitcoin) به اندازه اوراق قرضه و طلا امن است

شرکت سرمایه گذاری اسکای بریج کپیتال (SkyBridge Capital) در اوایل ژانویه صندوق جدید بیت کوین (Bitcoin) خود را معرفی کرد. اسکاراموچی می گوید که زیرساخت ها و بهبود قوانین باعث شده سرمایه گذاری بیت کوین  (BTC)  “به اندازه اوراق قرضه و کالاهایی مانند طلا امن باشد”.

 

اسکاراموچی ، رئیس اسکای بریج کپیتال و مدیر اسبق ارتباطات کاخ سفید ، معتقد است که اکنون که دولتها بسیاری از خطرات مرتبط با دارایی دیجیتال را رفع کرده اند ، ارزش سرمایه گذاری در بیت کوین (BTC) به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

 

در مقاله ای که در CNN منتشر شد ، اسکاراموچی و مدیر اجرایی اسکای بریج برت مسینگ (Brett Messing) معتقدند که بیت کوین (Bitcoin) به گزینه ای مناسب برای سرمایه گذاران بلند مدت جهت حفظ دارایی شان در مقابل تورم تبدیل شده است. این دو همچنین ادعا می کنند که ریسک نگهداری بیت کوین (Bitcoin) در مقایسه با چند سال قبل که هنوز مقررات و زیرساخت ها توسعه نیافته بودند ، بسیار کمتر است.

 

همچنین با اشاره به تصمیم دفتر کنترل ارز در خصوص اجازه دادن به بانک ها برای ارائه خدمات ارزهای دیجیتال گفتند: “رشد بیت کوین (Bitcoin) باعث شده است دولت و موسسات وارد عمل شوند و بسیاری از خطرات مرتبط با ارز دیجیتال را رفع کنند. افزایش قانونگذاری ، زیرساخت های بهبود یافته و دسترسی به موسسات مالی مانند فیدلیتی (Fidelity) که دارایی سرمایه گذاران را نگه می دارد ، باعث شده سرمایه گذاری بیت کوین (Bitcoin) به اندازه داشتن اوراق قرضه و کالاهایی مانند طلا ، که برای تعادل سبد سهام نیز استفاده می شود ، امن باشد.”

اسکای بریج کپیتال ماه گذشته هنگامی که درخواستی را برای راه اندازی صندوق پوشش ریسک بیت کوین (Bitcoin) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارائه داد ، سر و صدای زیادی به پا کرد. صندوق سرمایه گذاری بیت کوین اسکای بریج (Bitcoin Fund LP) چند هفته بعد راه اندازی شد و فیدلیتی خدمات امانتداری و ارنست اند یانگ (Ernst & Young) حسابرسی را بر عهده گرفتند.

 

گزارش شده است که اسکای بریج در ماه های نوامبر و دسامبر در بیت کوین (Bitcoin) سرمایه گذاری کرده است که به آن اجازه می دهد قبل از افزایش پارابولیکی قیمت این دارایی ، اقدام به انباشت آن کند. در زمان راه اندازی صندوق در 4 ژانویه ، اسکای بریج اعلام کرد که ارزش سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) آن تقریباً 310 میلیون دلار بوده است.

 

سرمایه نهادی مهمترین عامل صعود 300 درصدی بیت کوین (Bitcoin) در سال 2020 بود که منجر به صعود آن در 8 ژانویه به رکورد تاریخی 42000 دلار شد. سرمایه گذاران پول هوشمند ، بیت کوین (Bitcoin) را به عنوان نوعی طلای دیجیتال می بینند و معتقدند ویژگی های بیشتری نسبت به فلزات گرانبها دارد.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)