/ اخبار آلت کوین ها / افزایش 5 درصدی ریپل؛ داده‌ ها خبر از افزایش بیشتر می دهند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

افزایش 5 درصدی ریپل؛ داده‌ ها خبر از افزایش بیشتر می دهند

به نظر می رسد قیمت ریپل در حال بهبود است. ریپل در 24 ساعت گذشته 4.5 درصد افزایش یافته و در حال حاضر با قیمت 0.35 دلار معامله می شود. در حال حاضر، شبکه ریپل یک واگرایی تشکیل داده که نشان دهنده یک سناریوی صعودی قوی می باشد.

افزایش 5 درصدی ریپل؛ داده‌ ها خبر از افزایش بیشتر می دهند

یک مثلث در نمودار ریپل (XRP) تشکیل شده و قیمت در پایین مثلث می باشد.

ریپل، رمزارز بومی بلاکچین ریپل، اخیرا کمی نوسان داشته و با فشار فروش مواجه شده است. پس از فروپاشی صرافی FTX، این آلت کوین در تلاش است تا از 0.40 دلار عبور کند. رمزارز بومی ریپل تحت تاثیر نبرد مداوم این شرکت با کمیسیون بورس ایالت متحده (SEC) قرار گرفته است.

اما به نظر می رسد قیمت ریپل در حال بهبود است. ریپل در 24 ساعت گذشته 4.5 درصد افزایش یافته و اکنون در 0.35 دلار معامله می شود. در حال حاضر، شبکه ریپل یک واگرایی تشکیل داده که نشان دهنده یک سناریوی صعودی قوی می باشد.

در این رابطه بخوانید‌ : بلاکچین (Blockchain) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

قیمت ریپل در نمودار یک مثلث تشکیل داده و قیمت در پایین این مثلث قرار دارد. این می تواند فرصت خوبی برای سرمایه گذاران باشد تا با ریسک کم و پاداش بالا شروع به خرید کنند.

منبع: Santiment

منبع: Santiment

نهنگ های ریپل ذخایر خود را افزایش می دهند

Santiment، ارائه‌ دهنده داده‌ های درون زنجیره‌ ای گزارش داد نهنگ‌ هایی که بین 1 تا 10 میلیون ریپل دارند، در شش ماه گذشته میزان دارایی‌ های خود را 25 درصد افزایش داده‌ اند. آنها در مجموع 4.09 میلیارد ریپل خریداری کردند.

منبع: Santiment

منبع: Santiment

با این حال، نرخ فاندینگ ریپل در بایننس همچنان نزولی است و این نشان می دهد احساسات سرمایه گذاران همچنان منفی می باشد.

از سوی دیگر، اندیکاتور MVRV در تایم فریم 30 روزه نشان می دهد که معامله گران در حال حاضر با میانگین ضرر 7- درصدی مواجه هستند. این موضوع به این معنی است که معامله گران ریپل در حال حاضر برای فروش کوین های خود با ضرر کنونی، مردد هستند.

منبع: Santiment

منبع: Santiment

شرایط اندیکاتور MVRV نشان می دهد سرمایه گذاران بلندمدت اعتماد به نفس بیشتری دارند و در حال خرید می باشند.

این به طور بالقوه می تواند منجر به افزایش قیمت شود، زیرا دارندگان بلندمدت اغلب سرمایه گذاران باثبات می باشند که کمتر احتمال دارد به دلیل نوسانات کوتاه مدت موقعیت های خود را رها کنند.

افزایش ریپل

منبع: Santiment

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین