/ اخبار بیت کوین / سیستم های بازنشستگی ویرجینیا در صندوق رمزارز VanEck سرمایه گذاری می کنند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

سیستم های بازنشستگی ویرجینیا در صندوق رمزارز VanEck سرمایه گذاری می کنند

سیستم بازنشستگی کارکنان و سیستم بازنشستگی افسران پلیس شهرستان فیرفکس 35 میلیون دلار در صندوق مالی جدید VanEck سرمایه گذاری کردند.

سیستم های بازنشستگی ویرجینیا در صندوق رمزارز VanEck سرمایه گذاری می کنند

سیستم بازنشستگی کارکنان و سیستم بازنشستگی افسران پلیس شهرستان فیرفکس 35 میلیون دلار در صندوق مالی جدید  VanEck سرمایه گذاری کردند.

دو سیستم بازنشستگی در شهرستان فیرفکس، ویرجینیا، 35 میلیون دلار در صندوق وام ارز دیجیتال ون اک (VanEck) سرمایه گذاری کردند. این منطقه از سال‌ ها پیش در صنعت دارایی‌ های دیجیتالی فعال بوده و صندوق بازنشستگی اداره پلیس آن در فناوری بلاکچین (blockchain) سرمایه‌ گذاری کرده و بعدا قصد دارد مدیران سرمایه‌گذاری رمزارز استخدام کند.

صندوق وام دهی VanEck سرمایه گذاران جدید را جذب کرد

صندوق درآمد مالی جدید VanEck با هدف ارائه درآمد به سرمایه گذاران به دنبال وام دهی به نهادهای دارایی دیجیتال است. این شرکت ادعا می‌ کند که ویژگی آن درآمدی با بازده بالا و رویکردی ساده‌ تر فراهم می‌ کند.

در این رابطه بخوانید‌ : اتریوم چیست و چگونه کار میکند؟

طبق یک بیانیه مطبوعاتی، دو سیستم بازنشستگی در ویرجینیا، سیستم بازنشستگی کارکنان و سیستم بازنشستگی افسران پلیس شهرستان فیرفکس آخرین سرمایه گذاران در این محصول هستند.

شایان ذکر است که سه سال پیش، اداره پلیس ویرجینیا بخشی از صندوق بازنشستگی خود را در بیت کوین (BTC) و به طور کلی در فناوری بلاکچین سرمایه گذاری کرد.

مدیر جف ویلر (Jeff Weiler) علیرغم نوسانات زیاد در این بخش، معتقد است که هر سرمایه‌ گذاری‌، ریسک‌ هایی به همراه دارد و افزود که معامله با ارزهای دیجیتال می‌ تواند درآمد قابل توجهی به همراه داشته باشد و گفت:

با این حال، تیم سرمایه‌ گذاری فیرفکس، تشخیص داد که بازده مورد انتظار از این سرمایه‌ گذاری با سطح ریسک موجود مطابقت دارد. این موضوع نقش مهمی در میزان سرمایه‌ گذاری داشت.

در اوایل سال جاری، صندوق بازنشستگی اداره پلیس شهرستان فیرفکس با اضافه کردن مدیران سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال، فعالیت خود در این زمینه را گسترش داد.

VanEck و جاه طلبی های صندوق ETF بیت کوین آن

هدف اصلی VanEck راه‌ اندازی صندوق قابل معامله در بورس (ETF) مبتنی بر معاملات اسپات بیت‌ کوین در ایالات متحده است.

مدیر سرمایه گذاری این شرکت چندین بار در طول سال به دنبال دریافت تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) بوده است. با این حال، قانونگذاران هر بار، پرونده ها را با استناد به موارد حمایت از سرمایه گذار یا موانع دیگر رد می کردند.

با این وجود، در ابتدای این ماه، VanEck درخواست دیگری را به آژانس ارسال کرد و اظهار داشت:

تنها نتیجه، تایید ETP های بیت کوین مبتنی بر معاملات اسپات است بر این اساس که بازار آتی بیت کوین نیز به نوعی یک بازار قانونمند شده مرتبط به بازار اسپات بیت کوین می باشد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده که اخیرا درخواست گری اسکیل (Grayscale) برای راه اندازی ETF بیت کوین در ایالات متحده را رد کرد، تا مارس 2023 فرصت دارد تصمیم بگیرد که آیا محصول VanEck می تواند در خاک آمریکا فعالیت کند یا خیر.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : حد ضرر (Stop-Loss) در معاملات ارز دیجیتال چیست؟

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش اتریوم (ETH) برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید