/ قانون‌گذاری / امارات متحده عربی برای راه‌اندازی سیستم مجوز رمزارز سراسری مطابق با استانداردهای جهانی آماده می‌شود

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

امارات متحده عربی برای راه‌اندازی سیستم مجوز رمزارز سراسری مطابق با استانداردهای جهانی آماده می‌شود

امارات متحده عربی برای راه‌اندازی سیستم مجوز رمزارز سراسری مطابق با استانداردهای جهانی آماده می‌شود

امارات متحده عربی (UAE) در حال آماده شدن جها صدور مجوزهای لازم برای ارائه دهندگان خدمات ارزهای دیجیتال در سه ماهه اول سال است. دولت امیدوار است که صدور یک سیستم مجوز کریپتو در سراسر کشور، شرکت های بزرگ را به این منطقه جذب کند.

امارات متحده عربی برای قانون گذاری بخش کریپتو آماده می شود

بلومبرگ روز پنجشنبه به نقل از یک مقام دولتی ناشناس گزارش داد، امارات متحده عربی در حال آماده شدن برای  صدور مجوزهای فدرال برای ارائه دهندگان خدمات دارایی های دیجیتال (VASP) تا پایان سه ماهه اول سال است.

در این رابطه بخوانید‌ : چرخه بازار چیست؟ و چه عواملی بر آن تاثیر گذارند؟

سازمان اوراق بهادار و کالاهای امارات متحده عربی (SCA) در مرحله نهایی اصلاحیه قانونی برای قانون گذاری ارزهای دیجیتال است. دولت امیدوار است که صدور یک سیستم مجوز کریپتو در سراسر کشور، شرکت های بزرگ را به این منطقه جذب کند.

این کشور در اواخر سال گذشته ارزیابی ریسک دارایی های دیجیتال را تکمیل کرد. این ارزیابی با همکاری 14 سازمان بخش دولتی و 16 نهاد بخش خصوصی صورت گرفت. دولت به این نتیجه رسید که قانونگذاری مناسب، به جای ممنوعیت کامل، می‌ تواند خطرات استفاده از ارزهای دیجیتال در طرح‌ های مالی غیرقانونی را کاهش دهد.

وی گفت در قانونگذاری ارزهای دیجیتال این کشور، آخرین دستورالعمل‌ های گروه ویژه اقدام مالی (FATF) و همچنین استراتژی‌ های نظارتی مورد استفاده در ایالات متحده، بریتانیا و سنگاپور در نظر گرفته می شود.

این مقررات یک رویکرد ترکیبی خواهد داشت. سازمان اوراق بهادار و کالاهای امارات متحده عربی، با ورود و دخالت بانک مرکزی، صنعت کریپتو را قانونی خواهد کرد. این مقام اماراتی گفت که دولت همچنین می خواهد صنعت ماینینگ کریپتو را قانون گذاری کند.

برخی از مناطق آزاد مالی در امارات قبلا مجوزهای ارائه دهندگان خدمات دارایی های دیجیتال را صادر کرده اند. بایننس (BINANCE) در ماه دسامبر، قراردادی را با اداره مرکز تجارت جهانی دبی برای ایجاد یک هاب جهانی ارزهای دیجیتال امضا کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید