/ اخبار آلت کوین ها / قیمت ترون 11 درصد افزایش یافت!

زمان مطالعه : 2 دقیقه

قیمت ترون 11 درصد افزایش یافت!

TRX، رمزارز بومی بلاک چین ترون (TRON)، به طور غیرمنتظره ای در آخر هفته 11 درصد افزایش یافت.

قیمت ترون 11 درصد افزایش یافت!

TRX، رمزارز بومی بلاک چین ترون (TRON)، به طور غیرمنتظره ای در آخر هفته 11 درصد افزایش یافت.

در زمان نگارش این مقاله، ترون در 24 ساعت گذشته 11.20 درصد و با 12 درصد افزایش نسبت به هفته گذشته، به 0.085 دلار رسیده است. ترون از نظر سود روزانه در بین 20 رمزارز برتر عملکرد بهتری دارد، زیرا  سایر رمزارزها در 24 ساعت گذشته سودهای حداقلی به ثبت رسانده بودند.

ریپل (XRP) که در بازه زمانی 24 ساعته  11 درصد رشد داشته است، از نظر سود هفتگی پس از TRX قرار دارد.

در این رابطه بخوانید‌ : حمله داستینگ (Dusting attack) چیست؟

قیمت ترون که از ماه مارس به طور پیوسته در حال افزایش بود، پس از اینکه روز جمعه خبر راه اندازی TRON بر روی بلاک چین اتریوم از طریق پل BitTorrent منتشر شد، جهش بزرگی انجام داد. جاستین سان، بنیانگذار TRON، در توییتر اعلام کرد:« اکنون TRON (TRX) با استفاده از پل بیت تورنت به طور کامل در اکوسیستم اتریوم قابل دسترس است».

شرکت تحلیل زنجیره ای Santiment تاکید می کند که روند صعودی بازار کریپتو تا آخر هفته پایان می یابد. این خبر در حالی منتشر شد که اکثر دارایی های کریپتو پس از رویارویی با افت قیمت در اوایل هفته اکنون در روند صعودی معامله میشوند.

این خبر شامل دارایی های میشود که در پایان هفته شاهد افزایش قیمت قابل توجهی بوده‌اند، مانند ترون.

ترون در تراکنش های روزانه شاهد افزایش قیمت جدیدی است

TRX از 22 مارس پس از اینکه قیمت آن به 0.056 دلار رسید، روند صعودی ثابتی داشته است. اما خبر جدید در 2 ژوئن به شدت مورد استقبال قرار گرفت و قیمت TRX از پایین ترین سطح خود یعنی 0.074 دلار به بالاترین سطح خود در 0.084 دلار رسید.

این افزایش قیمت تا زمان انتشار این خبر ادامه داشت و TRX به بالاترین سطح یعنی 0.085 دلار رسید. این حرکت باعث افزابش رتبه ترون در بازار شود و در حال حاضر با ارزش بازار 7.73 میلیارد دلار در جایگاه یازدهم قرار دارد.

در حال حاضر همه نگاه ها به ترون دوخته شده است تا ببینند آیا با آخرین حرکت صعودی خود دوباره وارد 10 رتبه برتر خواهد شد یا خیر.

در 1 ژوئن، جاستین سان، بنیانگذار ترون، خبر هیجان انگیزی را به اشتراک گذاشت که این شبکه با پردازش 10,935,762 تراکنش، رکورد جدیدی را در تراکنش های روزانه به ثبت رسانده است.

جاستین سان: انتظار می‌رود رشد تراکنش‌ها به افزایش درآمد پروتکل کمک کند و ثابت کند که مبانی TRON حتی در بازار چالش‌برانگیز نیز قوی باقی می‌ماند.

ترجمه شده توسط نیپوتو

برای خرید و فروش تتر به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید

همچنین بخوانید : ارز دیجیتال یونی سواپ چیست؟ و چه کاردبری دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید