/ اخبار آلت کوین ها / تیم حقوقی ترافورم لبز از سمت خود استعفا کردند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

تیم حقوقی ترافورم لبز از سمت خود استعفا کردند

تیم حقوقی ترافورم لبز از سمت خود استعفا کردند

لارنس فلوریو (Lawrence Florio) وکیل ارشد شرکت ترافورم، مارک گلدیچ (Marc Goldich)، مشاور ارشد و نوآ اکسلر (Noah Axler)، مشاور قانونگذاری، از ماه می 2022 استعفا داده اند.

گزارش ها حاکی از آن است که وظایف قانونی این شرکت مستقر در سنگاپور اکنون توسط مشاوران خارجی مدیریت می شود.

مدت کوتاهی پس از فروپاشی استیبل‌ کوین UST، تیم حقوقی پشتیبان ترافورم لبز چیزی را که بسیاری آن را یک کشتی در حال غرق می‌ نامیدند، رها کردند.

طبق پروفایل لینکدین، لارنس فلوریو، مارک گلدیچ و نوآ اکسلر همگی از می 2022 از سمت خود کناره‌ گیری کرده‌ اند.

چند هفته گذشته برای اکوسیستم ترا بسیار نامناسب بود، زیرا قیمت توکن بومی آن یعنی لونا به 0.00 دلار سقوط کرد که در نتیجه منجر به از دست رفتن استیبل کوین الگوریتمی دلار ترا (UST) شد.

خروج این سه وکیل از شرکت در زمانی صورت می گیرد که یکی از بنیانگذاران آن، دو کوان (Do Kwon)، چندین پیشنهاد در تلاش برای احیای این بلاکچین (Blockchain) از بین رفته ارائه کرده است.

اخیرا، کوان طرح احیای اکوسیستم Terra 2 که شامل فورک لونا است را ارائه کرده است. کوین قدیمی لونا کلاسیک (LUNC) و نسخه جدید این کوین، مجددا لونا نامگذاری خواهد شد.

جامعه ترا باید تا 18 می تصمیم بگیرد، اما بسیاری هنوز به آن اعتماد ندارند. چانگ پنگ ژائو (CZ) مدیر عامل بایننس اظهار داشت که این فورک برای اکوسیستم کارساز نخواهد بود.

در عوض، این مدیر اجرایی گفت که کاهش عرضه باید از طریق توکن سوزی انجام شود، نه فورک.

برای مثال، دو کوان به عنوان یکی از بدنام ترین افراد پشت یک شرکت رمزارز که شاهد چنین سقوط ناگهانی بود، ظاهر شد. در حالی که این مدیر اجرایی به جامعه اطمینان داده است مهم نیست شرایط چقدر سخت شود او همیشه در کنار ترا خواهد بود اما این شکست برای مقامات کره جنوبی قابل نادیده گرفتن نیست.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان