/ عمومی / بنیان گذار تلگرام پرتفولیو ارزدیحیتال خود را نشان داد!

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 1 دقیقه

بنیان گذار تلگرام پرتفولیو ارزدیحیتال خود را نشان داد!

پاول دوروف در مصاحبه با تاکر کارلسون، بیان کرد که افزایش نظارت دولتی باعث ایجاد دستگاه های ارتباطی امن با الهام از کیف پول های سخت افزاری ارزهای دیجیتال می شود.

بنیان گذار تلگرام پرتفولیو ارزدیحیتال خود را نشان داد!

پاول دوروف (Pavel Durov)، بنیانگذار اپلیکیشن پیام رسان محبوب تلگرام، اظهاراتی در مورد بازار ارزهای دیجیتال بیان کرد.

پاول دوروف در مصاحبه با تاکر کارلسون، بیان کرد که افزایش نظارت دولتی باعث ایجاد دستگاه های ارتباطی امن با الهام از کیف پول های سخت افزاری ارزهای دیجیتال می شود.

در این مرحله، دوروف فکر می‌کند که دولت‌ها و سازمان‌های دولتی بر نوآوری‌ها و دستگاه‌های سخت‌افزاری ارتباطی امن در فضای کریپتو فشار خواهند آورد.

در این رابطه بخوانید‌ : بلاکچین (Blockchain) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

«دنیا کم‌ تحمل می‌شود. تحمل دولت ها در مورد حریم خصوصی کمتر شده است».

در این مرحله، من معتقدم که نظارت بیشتر از سوی دولت‌ها، دستگاه‌های سخت‌افزاری و نوآوری‌های مرتبط با ارتباطات امن را تحت فشار قرار می‌دهد.

«تلگرام ظرف یک سال به یک میلیارد کاربر خواهد رسید!»

دوروف در خصوص خروج خود از روسیه گفت که روسیه را ترک کرده است زیرا نمی تواند دستورات هیچ دولتی را بپذیرد و ادعای کنترل تلگرام توسط روسیه را رد کرد و اظهار داشت که این شایعات دروغی است که توسط رقبایی که نگران رشد تلگرام هستند، منتشر شده است.

دوروف گفت: «ترجیح می‌دهم آزاد باشم تا اینکه از همه دستور بگیرم. اولین اولویت من در زندگی آزادی من است.»

این بنیانگذار میلیاردر همچنین اضافه کرد که تلگرام به‌عنوان یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، احتمالاً ظرف یک سال به یک میلیارد کاربر فعال ماهانه خواهد رسید.

“من بیت کوین و پول را نگه می دارم!”

موسس تلگرام اخیرا در مورد سبد ارزهای دیجیتال خود صحبت کرده است. او اظهار داشت که صدها میلیون دلار پول فیات و بیت کوین در اختیار دارد و هیچ دارایی بزرگی مانند املاک، جت یا قایق تفریحی غیر از فیات پول یا بیت کوین ندارد.

من از 10 سال پیش صدها میلیون دلار پول فیات و بیت کوین در حساب بانکی خود داشته ام.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید