/ افراد فعال حوزه کریپتو / کمیسیون بورس و اوراق بهادار اتهامات جدیدی علیه جاستین سان مطرح کرد!

زمان مطالعه : 1 دقیقه

کمیسیون بورس و اوراق بهادار اتهامات جدیدی علیه جاستین سان مطرح کرد!

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در جریان شکایت خود علیه جاستین سان، بنیانگذار بلاک چین TRON، و شرکت های تحت مالکیت او، اسناد دادگاهی جدیدی ارائه کرده است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار اتهامات جدیدی علیه جاستین سان مطرح کرد!

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در جریان شکایت خود علیه جاستین سان، بنیانگذار بلاک چین TRON، و شرکت های تحت مالکیت او، اسناد دادگاهی جدیدی ارائه کرده است.

آخرین اسناد کمیسیون بورس و اوراق بهادار، اطلاعات بیشتری برای حمایت از ادعاهای قبلی خود ارائه می دهد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار Sun را به “دستکاری بازار” و “تبلیغ غیرقانونی اوراق بهادار دارایی های کریپتویی” متهم می کند.

جاستین سان متهم به سازماندهی “دستکاری بازار”

طبق پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار، جاستین سان، از طریق شرکت‌های تحت مالک خود ، از جمله Tron Foundation Limited، BitTorrent Foundation، و Rainberry، در پیش فروش دو  دارایی TRX توکن بومی ترون و BTT توکن بومی بیت تورنت دست داشته است.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال پولکادات (Polkadot) چیست؟

SEC مدعی است که این پیش فروش ها باید در SEC ثبت می شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار همچنین جاستین سان را به «دستکاری بازار» TRX و حمایت مصنوعی از افزایش قیمت آن متهم کرده است.

ظاهراً بنیاد Tron، بنیاد BitTorrent و Rainberry به همراه کارمندان خود به دستور Sun در تجارت شستشو دست داشته اند.

SEC به دنبال استرداد سود های نامشروع و مجازات است

علاوه بر اتهاماتی که در بالا ذکر شد، جاستین سان متهم است که برای فریب سرمایه‌گذاران در مورد این کمپین تبلیغاتی دروغ گفته است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار اشاره می کند که Sun به دروغ در رسانه های اجتماعی ادعا کرده است که هر فرد مشهوری که TRON را تبلیغ می کند باید پاداش خود را اعلام کند. اما با این حال، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ادعا می‌کند که خود سان به افراد مشهوری که در تبلیغ TRON مشارکت داشته اند مبالغی را واریز کرده است، که این امر نشان دهنده نقض مقررات ضد تبلیغ است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ادعا می کند که اقدامات موسس TRON مقررات مختلف قانون اوراق بهادار 1933 و قانون بورس اوراق بهادار سال 1934 را نقض می کند. این موارد شامل مقررات ثبت و ضد تقلب، قوانین ضد دستکاری، و نقض کمک و مشارکت است.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار از دادگاه درخواست کرد که متهمان را مسئول تخلفات ادعایی تشخیص دهد، محدودیت های دائمی برای فعالیت های جاستین سان اعمال کند. این کمیسیون همچنین خواستار جریمه نقدی و باز پس گیری سودهای نامشروع و حمایت از سرمایه گذاران آسیب دیده شده است.

پرونده جدید کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه جاستین سان و شرکت های مرتبط با او، نبرد حقوقی پیرامون ادعاهای پیشنهادات ثبت نشده، تجارت دستکاری و تبلیغ فریبکارانه دارایی های رمزنگاری را تشدید می کند.

با پیشرفت پرونده، نتیجه احتمالاً تأثیر قابل توجهی بر چشم انداز نظارتی دارایی های دیجیتال خواهد داشت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : الگوی سر و شانه ها چیست و چگونه میتوان آن را شناسایی کرد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید