/ اخبار اتریوم / موجودی اتریوم در صرافی ها به پایین ترین سطح ۵ ساله رسید

1 سال پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

موجودی اتریوم در صرافی ها به پایین ترین سطح ۵ ساله رسید

عرضه اتریوم (ETH) در صرافی ها در پایین ترین سطح خود طی پنج سال گذشته است. این شرکت تحلیلی اضافه کرد که اتر ETH یکی از برجسته‌ترین دارایی‌هایی بوده است که به ویژه پس از فروپاشی FTX به پلتفرم های امانتداری شخصی منتقل شده است.

موجودی اتریوم در صرافی ها به پایین ترین سطح ۵ ساله رسید

سنتیمنتSantiment اخیراً توییت کرد عرضه اتر ETH در صرافی ها به پایین ترین حد در 5 سال اخیر رسیده است و افزود کاهش موجودی اتر در صرافی ها نشان از احتمال کمتری برای فروش آتی دارد.

همچنین قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته اندکی کاهش یافته است.

شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین سنتیمنت Santiment، دیروز در توییتی اعلام کرد که عرضه اتریوم (ETH) در صرافی ها در پایین ترین سطح خود طی پنج سال گذشته است. این شرکت تحلیلی اضافه کرد که اتر ETH یکی از برجسته‌ترین دارایی‌هایی بوده است که به ویژه پس از فروپاشی FTX به پلتفرم های امانتداری شخصی منتقل شده است.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه بلاکچینی Modular چیست؟

عرضه اتر در صرافی ها. منبع: سنتیمنت

عرضه اتر در صرافی ها. منبع: سنتیمنت

علاوه بر این، تصویر بالا را به اشتراک گذاشته است که نشان می‌دهد عرضه ETH در صرافی‌ها برای اولین بار از ژوئن 2018 به زیر 11 درصد رسیده است و از مارس 2020، 15.99 درصد بیشتری از کل عرضه ETH به سیستم های سلف کاستدی منتقل شده است. این تغییر عرضه ETH به سمت خود امانتداری نشان می‌دهد که احتمال کمتری برای فروش آتی وجود دارد.

طبق گزارش CoinMarketCap، در زمان نگارش این مطلب، قیمت اتر ETH در 24 ساعت گذشته 0.01٪ کاهش یافته است. این افت 24 ساعته به عملکرد منفی هفتگی آن افزوده است که اکنون 1.89-% است. در نتیجه، قیمت آلتکوین پیشرو 1568.67 دلار است. اتر همچنین در برابر بیت کوین (BTC) 0.06٪ رشد داشته است.

علاوه بر این، ارزش کل بازار اتریوم نیز افزایش یافته و حدود 192,105,666,224 دلار تخمین زده می شود.

حجم معاملات اتریوم طی 24 ساعت گذشته 30.92 درصد کاهش یافته است. در نتیجه کل حجم معاملات روزانه به 6,638,140,432 دلار کاهش یافت. این ارز دیجیتال به بالاترین سطح 24 ساعته خود یعنی 1575.87 دلار نزدیک تر می شود. پایین ترین قیمت روزانه آن 1552.45 دلار است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش کاردانو به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین