/ اخبار آلت کوین ها / قیمت پالیگان برای رشد 60 درصدی آماده است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

قیمت پالیگان برای رشد 60 درصدی آماده است

قیمت پالیگان برای رشد 60 درصدی آماده است

قیمت پالیگان (MATIC) باز هم در حال تشکیل سقف ها و کف های قیمتی پایینتر است و روند نزولی خود را حفظ می‌ کند.

علی‌ رغم اینکه قیمت برای رسیدن به کف های قیمتی آماده شده است، برخورد به سطوحی خاص ممکن است مجددا منجر به یک رالی صعودی شود.

با آغاز هفته جدید، بازار کریپتو باز هم ریزش کرد و دوباره به سطوح اولیه نزدیک شد. قیمت بیت کوین (BTC) که حدس زده می شد از 39000 دلار فراتر رود باز هم در حدود 37000 دلار در نوسان است و از این رو روند قیمت آلت کوین هایی مانند پالیگان نیز معکوس می شود و در چند ساعت آینده به سطح حمایت پایین تر خود می رسند.

در این رابطه بخوانید‌ : آوالانچ چیست؟ و چه ویژگی هایی دارد؟

قیمت پالیگان چندین بار تلاش کرد تا به مقاومت حیاتی 1.8 دلار برسد اما هر بار شکست خورد و به زیر 1.5 دلار سقوط کرد. به دنبال یک شکست نزولی، این دارایی اخیرا با قیمت 1.5 دلار به میانگین متحرک 200 روزه رسیده بود و از این رو با پشت سر گذاشتن این سطوح، حدس زده می شد که دارایی دارای یک روند صعودی مناسب برای رسیدن به مقاومت 2.5 دلاری باشد. اما روند نزولی در کوتاه مدت و میان مدت ممکن است از افزایش قیمت این دارایی جلوگیری کند.

همانطور که ذکر شد، روند قیمت در کوتاه مدت و میان مدت بسیار نزولی است زیرا قیمت به زیر خطوط پایینی کانال سقوط کرد. اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) به زیر 40 سقوط کرده است اما یک واگرایی صعودی جزئی نیز ایجاد کرده است. از سوی دیگر، اندیکاتور مکدی (MACD) انباشت عظیمی از حجم فروش را نشان می دهد، اما کل حجم معاملات کاهش یافته است. نکته جالب این است که خط مکدی در آستانه فراتر رفتن از خط سیگنال و حرکت صعودی است که به افزایش موقت قیمت اشاره دارد.

اندیکاتور حجم تعادلی نشان می دهد حجم معاملات دارایی در یک منطقه قیمتی خاص ثابت مانده و از این رو نشان می دهد که تقاضا از سوی خریداران برابر با عرضه از سوی فروشندگان است و این موضوع، نرخ نوسان را کاهش می دهد. نزدیکترین ناحیه حمایتی بسیار نزدیک و در حدود 1.5 دلار و نزدیکترین منطقه مقاومت در حدود 1.75 دلار است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید