/ اخبار NFT / کاهش 99 درصدی حجم معاملات اوپن سی

1 سال پیش

زمان مطالعه : 10 دقیقه

کاهش 99 درصدی حجم معاملات اوپن سی

بر اساس داده های دپ رادار، حجم معاملات روزانه اتریوم در اوپن سی در اوایل ماه می به بالای 400 میلیون دلار رسید. حجم معاملات اتریوم این پلتفرم در 28 آگوست تنها 5 میلیون دلار بود.

کاهش 99 درصدی حجم معاملات اوپن سی

حجم معاملات NFT نسبت به ماه می کاهش یافته است.

بازار توکن های غیر مثلی (NFT) نیز مانند بازار ارزهای دیجیتال با مشکل مواجه شده است.

داده های دپ رادار (DappRadar) نشان می دهد که حجم معاملات اوپن سی بزرگترین بازار NFT جهان در کمتر از چهار ماه 99 درصد کاهش یافته است.

در این رابطه بخوانید‌ : دنک شاردینگ (Danksharding) و پروتو دنک شاردینگ (proto-danksharding) چیست؟

وضعیت غم انگیز توکن های NFT

بر اساس داده های دی اپ رادار، حجم معاملات روزانه اتریوم در اوپن سی در اوایل ماه می به بالای 400 میلیون دلار رسید. حجم معاملات اتریوم این پلتفرم در 28 آگوست تنها 5 میلیون دلار بود.

Fortune در ایمیلی به اوپن سی خاطرنشان کرد که این رقم کمی اغراق‌ آمیز است. او همچنین گفت که دلیل محاسبه حجم معاملات بر مبنای اتریوم به جای دلار، برای نادیده گرفتن نوسانات قیمتی اتریوم می باشد.

بر اساس گزارش Dune Analytics، حجم معاملات اوپن سی از ماه می تا جولای 62 درصد کاهش یافته است.

کاهش حجم معاملات اوپن سی همچنان ادامه دارد. حجم معاملات ماهانه آن بر مبنای دلار، 90 درصد و بر مبنای اتریوم، 82 درصد کاهش یافته است.

در همین حال، تعداد کاربران فعال روزانه اوپن سی از 58,870 در 9 ژانویه به 23,620 در 27 آگوست کاهش یافته است. میانگین تراکنش های روزانه نیز از 137500 به 53300 کاهش یافته است.

قیمت کف NFT های تمام مجموعه ها نیز در طول سال کاهش یافته است. طبق داده های NFT Price Floor، اکنون کف قیمت مجموعه بورد ایپ 72.4 اتریوم می باشد، این مقدار در 30 آوریل 153 اتریوم بود. به طور مشابه، کریپتو پانکز از 84 اتریوم به 67 اتریوم کاهش یافته است.

اوپن سی و زمستان کریپتو

ریزش بازار کریپتو و NFT تاثیر زیادی بر فعالیت اوپن سی داشته است. مدیر عامل این شرکت در ماه ژوئیه مجبور شد 20 درصد از کارکنان خود را برای آماده شدن برای زمستان پنج ساله ارزهای دیجیتال، اخراج کند.

با این وجود، این مدیر عامل نسبت به NFT ها در بلند مدت خوشبین است. او در بیانیه ای گفت: در طول این زمستان، من انتظار دارم که شاهد یک انفجار در نوآوری و موارد استفاده از NFT ها باشیم.

ترجمه شده در مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش بایننس کوین برای شما فراهم شده است.

همچنین بخوانید : بازار ارزهای دیجیتال چگونه دستکاری میشود؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید