/ اخبار آلت کوین ها / تعداد نهنگ های دوج کوین افزایش یافته است

زمان مطالعه : 3 دقیقه

تعداد نهنگ های دوج کوین افزایش یافته است

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال، تعداد آدرس‌ هایی که بین 100 میلیون تا 1 میلیارد دلار دوج کوین دارند، افزایش یافته اند و نهنگ‌ ها در مجموع 37.6 میلیون دلار دوج کوین خریدند.

تعداد نهنگ های دوج کوین افزایش یافته است

پس از اینکه شش نهنگ جدید، 620 میلیون توکن خریداری کردند، تعداد آدرس های متعلق به نهنگ های دوج کوین (DOGE) 5.13 درصد افزایش یافته است.

به گفته علی مارتینز، تحلیلگر ارزهای دیجیتال، تعداد آدرس‌ هایی که بین 100 میلیون تا 1 میلیارد دلار دوج کوین دارند، افزایش یافته و نهنگ‌ ها در مجموع 37.6 میلیون دلار دوج کوین خریدند.

پس از کاهش 64 درصدی قیمت دوج کوین که تا حدی به دلیل عوامل کلان اقتصادی و تهاجم روسیه به اوکراین رخ داده، این رمزارز اکنون با قیمت 0.06 دلار معامله می شود.

در این رابطه بخوانید‌ : تئوری احمق بزرگتر در سرمایه گذاری چیست؟ و چگونه از آن در امان بمانیم؟

این میم کوین توسط ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا حمایت می‌ شود که قصد دارد به صورت همه جانبه از دوج کوین حمایت کند و حتی شروع به پذیرش آن برای خرید کالاهای تسلا کرده است.

دوج کوین ابتدا در 6 دسامبر 2013 توسط بیلی مارکوس و جکسون پالمر به عنوان یک سرگرمی منتشر شد. دوج کوین یک ارز دیجیتال غیرمتمرکز و همتا به همتا است که از یک نژاد سگ ژاپنی الهام گرفته شده است.

از آن زمان، به ویژه امسال که ماسک، مارک کوبان و سایر افراد مشهور به تبلیغ این ارز دیجیتال در رسانه های اجتماعی ادامه دادند، محبوبیت آن به طور چشمگیری افزایش یافته است.

در اوایل سال جاری، کریستین براون (Christine Brown)، اولین مدیر ارشد اجرایی رابین هود اظهار داشت که این میم کوین، اعتباری که شایسته آن است را دریافت نکرده است.

همانطور که در سال گذشته گزارش شد، میزان جستجوی دوج کوین قبل از افزایش 10000 درصدی این ارز دیجیتال که منجر به رسیدن آن به بالاترین قیمت تارریخی آن در نزدیکی 0.75 دلار شد، افزایش یافت. از آن زمان قیمت این ارز دیجیتال کاهش چشمگیری داشته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش ریپل برای شما فذاهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین