/ اخبار بیت کوین / کیف پول ناشناسی 118000 بیت کوین را طی 3 ماه خریداری کرد

9 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

کیف پول ناشناسی 118000 بیت کوین را طی 3 ماه خریداری کرد

این کیف پول برای اولین بار در 8 مارس بیت کوین خریداری کرد. طی سه ماه و دو هفته بعد، این کیف پول 118000 بیت کوین به ارزش 3.08 میلیارد دلار با قیمت‌های فعلی انباشت کرد و به کیف پولی تبدیل شد که در این مدت بیشترین بیت کوین را در جهان خریده است.

کیف پول ناشناسی 118000 بیت کوین را طی 3 ماه خریداری کرد

یک کیف پول ناشناس با افزایش فعالیت خرید به سومین کیف پول بزرگ بیت کوین BTC تبدیل شده است. اقدام این کیف پول که بزرگترین خریدار فعلی بیت کوین در جهان است، منجر به انتشار تئوری های جالبی شده که آن را به یک شرکت سرمایه گذاری مشهور جهانی ربط می دهند و معتقدند اگر این حقیقت آشکار شود، می تواند در روزهای آینده به افزایش قابل توجه قیمت منجر شود.

طبق داده‌های پلتفرم تجزیه و تحلیل بیت اینفوچارتز BitInfoCharts، این کیف پول برای اولین بار در 8 مارس بیت کوین خریداری کرد. طی سه ماه و دو هفته بعد، این کیف پول 118000 بیت کوین به ارزش 3.08 میلیارد دلار با قیمت‌های فعلی انباشت کرد و به کیف پولی تبدیل شد که در این مدت بیشترین بیت کوین را در جهان خریده است.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه Starknet چیست؟ معرفی پروژه و توکن STRK

انباشت سریع و قابل توجه بیت کوین توسط این کیف پول، تئوری های متعددی را به وجود آورده است. در حالی که برخی از کاربران رسانه‌های اجتماعی استدلال می‌کنند که احتمالاً این کیف پول متعلق به یک صرافی کریپتو است، برخی دیگر معتقدند بلک راک (BlackRock) مالک کیف پول است.

این نظریه فاقد هر گونه شواهد ملموسی است، اما برخی از سرمایه گذاران با انتشار تصاویری از یک قوی سیاه بزرگ حمایت خود را ابراز کرده اند. طبق گزارش BitInfoCharts، بزرگترین کیف پول های بیت کوین کنونی در جهان، کیف پول های سرد بیت کوین متعلق به بایننس Binance و بیتفینکس Bitfinex هستند. این کیف پول ناشناخته در رتبه سوم قرار دارد و پس از آن کیف پول سرد دیگری متعلق به بایننس در جایگاه چهارم قرار دارد.

بلک راک اولین شرکتی بود که برای راه اندازی یک صندوق ETF اسپات بیت کوین در ایالات متحده درخواست داد و در بازار کریپتو سر و صدای زیادی ایجاد کرد. پس از آن شرکت های برجسته دیگری مانند فیدلیتی Fidelity،اینوسکو Invesco،ویزدم تری Wisdom Tree و ولکری Valkyrie نیز درخواست‌های مشابهی را ثبت کردند.

تحلیلگران در خصوص احتمال تایید ETF اسپات بیت کوین و تاثیر آن بر قیمت، پیش بینی های صعودی متعددی را به اشتراک گذاشتند. تام لی (Tom Lee)، رئیس بخش تحقیقات فاندستارت Fundstrat، اظهار داشت که بیت کوین می تواند پس از رویداد هاوینگ در آوریل 2024 به قیمت 150000 دلار برسد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش ریپل به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین