/ عمومی / شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر اندریسن هوروویتز 9 میلیارد دیگر برای مشارکت در بازار کریپتو جمع آوری میکند

2 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر اندریسن هوروویتز 9 میلیارد دیگر برای مشارکت در بازار کریپتو جمع آوری میکند

شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر اندریسن هوروویتز 9 میلیارد دیگر برای مشارکت در بازار کریپتو جمع آوری میکند

شرکت سرمایه گذاری خطر پذیر اندریسن هوروویتز (Andreessen Horowitz)، 9 میلیارد دلار دیگر برای مشارکت خود در حوزه ارزهای دیجیتال و فناوری جمع آوری کرد.

آندریسن هوروویتز (a16z) در میان شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر که در انواع پروژه های ارز دیجیتال و مرتبط با فناوری سرمایه گذاری می کند، پیشرو است.

طبق اعلامیه اخیر، این شرکت یک میلیارد دلار برای سرمایه‌ گذاری در صندوق های ونچر (Venture)، گروث (Growth) و بایو (Bio) جمع‌ آوری کرده است.

در این رابطه بخوانید‌ : شبکه Starknet چیست؟ معرفی پروژه و توکن STRK

از مجموع سرمایه کلی، 1.5 میلیارد دلار به صندوق بایو، 5 میلیارد دلار به گروث فاندز و 2.5 میلیارد دلار به صندوق ونچر خواهد رفت.

این شرکت اعلام کرد همراه با صندوق کریپتوی 2.2 میلیارد دلاری و صندوق سرمایه گذاری 400 میلیون دلاری در سال 2021 ، به سرمایه گذاری در این حوزه و سرمایه گذاری هایی به اندازه 25000 دلار و تا صدها میلیون دلار ادامه خواهیم داد.

این شرکت تاکنون در خصوص ظهور ارزهای دیجیتال خوشبین بوده است. یکی از بنیانگذاران آن، مارک اندریسن (Marc Andreessen)، سال گذشته اظهار داشت که بیت کوین (BTC) برای تحولات تکنولوژیکی اساسی است.

a16z در چندین دور تامین مالی این صنعت مشارکت داشته است. اکسی اینفینیتی (AXIS) اکتبر گذشته، 150 میلیون دلار در یک دور سرمایه‌ گذاری به رهبری این شرکت جمع‌ آوری کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید