/ اخبار ارز دیجیتال / کاربران آمریکای لاتین بیش از سایر کشورها نسبت به بازار کریپتو خوش بین هستند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کاربران آمریکای لاتین بیش از سایر کشورها نسبت به بازار کریپتو خوش بین هستند

یک مطالعه مشخص کرد که مردم آمریکای لاتین و خاورمیانه بیشترین علاقه را به  ارزهای دیجیتال دارند، در حالی که اروپا پایین ترین سطح علاقه را دارد.

کاربران آمریکای لاتین بیش از سایر کشورها نسبت به بازار کریپتو خوش بین هستند

نتایج یک مطالعه نشان داد که مردم آمریکای لاتین و خاورمیانه بیشترین علاقه را به ارزهای دیجیتال دارند، در حالی که اروپا پایین ترین سطح علاقه را دارد.

طبق تحقیقات انجام شده توسط شرکت مبتنی بر بلاکچین ریپل (Ripple)، ساکنان آمریکای لاتین بیشترین علاقه را به صنعت دارایی دیجیتال دارند. 50 درصد از افراد مورد بررسی فکر می کنند که این بخش تاثیر قابل توجهی بر سیستم مالی خواهد داشت، در حالی که 74 درصد ترجیح می دهند با مشاغلی که ارزهای دیجیتال را می پذیرند کار کنند.

کریپتو در مناطق کمتر توسعه یافته رشد بیشتری دارد

این مطالعه ثابت کرد که ساکنان مناطق دارای اقتصاد نامناسب، ارزهای دیجیتال و فناوری بلاکچین را بسیار جذاب تر از کشورهای توسعه یافته می دانند. بر اساس این تحلیل، آمریکای لاتین و خاورمیانه دو منطقه ای هستند که بیشترین توجه را به این صنعت دارند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال دوج کوین (DOGE) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

دو سوم از لاتین تبارهای شرکت‌ کننده در نظرسنجی گفتند که به احتمال زیاد با نهادهایی که پرداخت‌ های رمزارز را می‌ پذیرند معامله می‌ کنند، در حالی که 50 درصد معتقدند این بخش تاثیر گسترده‌ ای بر امور مالی و جامعه خواهد داشت.

شهروندان کشورهای خاورمیانه نیز به همین ترتیب پاسخ دادند. 67 درصد گفتند که ترجیح می دهند با مشاغلی که دارایی های دیجیتال را به عنوان ابزار پرداخت می پذیرند، معامله کنند. این ساکنان همچنین از جمله افرادی بودند که تمایل زیادی به سرمایه گذاری شخصی در بیت کوین (BTC) یا آلت کوین ها داشتند. جالب توجه است که آنها اعتماد زیادی به موسسات بانکی محلی خود داشتند و 65 درصد از پاسخ دهندگان به جای صرافی، رمزارز را از آنجا خریداری می کردند.

از سوی دیگر اروپایی ها کمترین علاقه را دارند. تنها 35 درصد فکر می کنند دارایی های دیجیتال تاثیر مثبتی بر شبکه پولی آینده دارد، در حالی که 41 درصد با شرکت هایی که پرداخت های رمزارز را می پذیرند، معامله می کنند.

به طور کلی، آمریکای لاتین (LATAM) نسبت به بلاکچین و توکن های آن خوش بین است، خاورمیانه و آفریقا (MEA) و آمریکای شمالی تا حدودی علاقه کمتری دارند و اروپا محافظه کارترین است.

این نظرسنجی به توکن‌ های غیر مثلی (NFT) نیز اشاره کرد. با وجود علاقه گسترده سال گذشته و این واقعیت که افراد مشهور، ورزشکاران و نوازندگان زیادی وارد این فضا شدند، بسیاری از مصرف کنندگان هنوز این موضوع را درک نکرده اند.

بسیاری از مردم لاتین می دانند که چگونه تراکنش های رمزارز را انجام دهند

مطالعه اخیر دیگری که توسط غول پرداخت، مسترکارت (Mastercard) انجام شد نشان داد که 51 درصد از مصرف کنندگان آمریکای لاتین حداقل یک تراکنش با دارایی های دیجیتال انجام داده اند. علاوه بر این، 33 درصد آن ها برای خریدهای روزمره از استیبل کوین ها استفاده می کنند.

بیش از نیمی از کاربران لاتین‌ شرکت‌ کننده در نظرسنجی گفتند که ارزهای دیجیتال را یک ابزار سرمایه‌ گذاری موفق می‌ دانند و دو سوم از آنها می‌ خواهند گزینه پرداخت ترکیبی داشته باشند که هم از روش‌ های پرداخت ارز دیجیتال و هم روش‌ های سنتی پشتیبانی می‌ کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید