/ اخبار ارز دیجیتال / سرنوشت هدرا، مونرو و هج آپ در 2023

زمان مطالعه : 3 دقیقه

سرنوشت هدرا، مونرو و هج آپ در 2023

هج آپ (HedgeUp)(HDUP)، هدرا (Hedera)(HBAR) و مونرو (Monero)(XMR) پروژه‌های رمزارزی هستند که آماده‌اند تا در سال 2023 اقدامات جسورانه‌ای در حوزه مالی ارزهای دیجیتال انجام دهند.

سرنوشت هدرا، مونرو و هج آپ در 2023

صنعت کریپتو اتفاقات زیادی را تجربه کرده است. سال قبل می‌توانست برای اکثر پروژه‌های ارز دیجیتال خوشایندتر باشد، اما برخی از پروژه‌ها قبل از پایان سال نابود شدند.

برخی از پروژه‌ها به‌جای تلاش برای بقا، دست به اقدامات شدید می‌زنند. هج آپ (HedgeUp)(HDUP)، هدرا (Hedera)(HBAR) و مونرو (Monero)(XMR) پروژه‌های رمزارزی هستند که آماده‌اند تا در سال 2023 اقدامات جسورانه‌ای در حوزه مالی ارزهای دیجیتال انجام دهند.

در ادامه بررسی میکنیم که این پروژه ها چگونه قصد دارند چشم انداز مالی ارزهای دیجیتال را در سال 2023 تغییر دهند.

در این رابطه بخوانید‌ : دی پگ شدن در بازار های دیجیتال به چه معنا است؟

هج آپ فرصت های سرمایه گذاری را برای همه فراهم میکند

هج آپ (HDUP) یک ارز دیجیتال است که قصد دارد وضعیت موجود سیستم سرمایه گذاری را به چالش بکشد و تغییر دهد. هدف HDUP کاهش شکاف بین سرمایه‌گذاران رمزارز و سرمایه‌گذاری‌های سنتی است. این پروژه یک الگوی سرمایه گذاری جایگزین ایجاد کرده است که در آن سرمایه گذاران می توانند از طیف گسترده ای از کالاها و خدمات استفاده کنند.

روش سرمایه گذاری جایگزین هج آپ، بازار کریپتو را به سطح جدیدی ارتقا داده است. سرمایه‌گذاران دیگر مجبور نیستند تنها به تجارت و سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال متکی باشند. آنها اکنون می توانند کالاهای فیزیکی مانند الماس و جت های شخصی را خریداری کنند.

HDUP امکان سرمایه گذاری را برای همه افراد فراهم میکند. تنها با 1 دلار، هر فردی می تواند سرمایه گذار شود و عضوی از سیستم سرمایه گذاری هج آپ باشد. سرمایه‌گذاران می‌توانند به دارایی‌های مختلف مانند طلا، قایق‌های تفریحی، جت‌های شخصی و غیره دسترسی داشته باشند. سرمایه‌گذارانی که توانایی پرداخت مالکیت کامل بر این دارایی‌ها را ندارند، می‌توانند بخشی از آن دارایی‌ها را داشته باشند.

قبل از معرفی هج آپ، به نظر میرسید که فقط افراد ثروتمند و با نفوذ می توانستند به سرمایه گذاری سنتی دارایی دسترسی داشته باشند. اما هج آپ (HDUP) این دارایی های با ارزش خالص را به راحتی در دسترس همه قرار میدهد.

هج آپ (HDUP) با این اقدام جسورانه بدون شک پایه مالی بازار کریپتو را افزایش می دهد و ثروت عظیمی را برای این صنعت ایجاد می کند.

هدرا هزینه های تراکنش را برای کاربران کاهش میدهد

هدرا (HBAR) یک از رمزارزهایی است که هیچ اثر کربنی ندارد. صنایع، مبتکران و افراد به ویژگی های خاصی از این پروژه تمایل نشان میدهند. هدرا قصد دارد شهرت و استفاده خود را در دنیای ارز دیجیتال افزایش دهد و در عین حال در آینده  به دفتر کل عمومی تبدیل شود.

هدرا (HBAR) یک پروتکل چند منظوره و غیرمتمرکز در فناوری بلاک چین است. HBAR فعالیت‌هایی مانند کمیسیون قرارداد هوشمند، تشکیل dApp و ذخیره‌سازی فایل را ترویج می‌کند، اگرچه ابزار اصلی آن توکن‌سازی است. کاربران همچنین می توانند توکن های NFT را بر روی این پلتفرم ضرب کنند.

هدرا مکانیسم مصرف پهنای باند پایینی دارد که آن را بالاتر از بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) قرار می دهد. با HBAR، کاربران در مقایسه با سایر پروژه های ارزدیجیتال، هزینه های تراکنش و برنامه های کاربردی با امنیت بالا را کاهش خواهند داد.

HBAR توسط سازمان‌های برتر Web2 مانند Google، LG، Zain، IBM، Standard Bank و غیره قانونگذاری می‌شود. هدرا همچنین از مکانیزم اجماع Hashgraph، یک الگوریتم خصوصی اثبات سهام، در پروتکل خود استفاده می‌کند. اجماع هشگراف از شبکه امنیتی پروژه محافظت می کند.

مونرو فضای بسیار محرمانه ای را برای کاربران فراهم میکند

مونرو (XMR) یک ارز دیجیتال منبع باز و با دسترسی گسترده است که ویژگی های امن و خصوصی را برای کاربران خود ارائه می دهد. مونرو اولین پروژه ارز دیجیتالی است که امضای حلقه را در الگوریتم اثبات کار خود پیاده سازی می کند. امضای حلقه از حساب های کاربران و کلیدهای عمومی، برای ایجاد امضای دیجیتال استفاده می کند.

مونرو با امضای حلقه، کیفیت و فرآیندهای تراکنش مبتنی بر حریم خصوصی را برای کاربران خود فراهم می کند. تراکنش‌های روی این پروتکل قبل از اینکه به‌طور برگشت‌ناپذیر در بلاک چین ثبت شوند، با اجماع توزیع‌شده تأیید می‌شوند. XMR سطح بالایی از خدمات تراکنش های پنهان را به کاربران ارائه می دهد.

همچنین بخوانید : ریپل چیست و چه کاربردهایی دارد ؟

هدف مونرو (XMR) ارائه راه‌حل‌هایی برای مشکل اصلی مقیاس‌پذیری ارزهای دیجیتال است. بلاک چین XRM می تواند بسیاری از تراکنش های خصوصی را در یک ثانیه انجام دهد. مونرو برای کاربران سودمند است زیرا TPS بالای آن بر مصرف انرژی آنها تأثیر نمی گذارد. مونرو به عنوان پروژه ای شناخته شده است که به کاربران حریم خصوصی ارائه می دهد.

XMR عمدتاً برای انجام پرداخت‌ها و تجارت بر روی پلتفرم استفاده می‌شود. مونرو بر ارائه یک مدل تراکنش ضد سانسور متمرکز است. این امر بدان معناست که هیچ نهاد خاصی این استقلال را ندارد که تراکنش‌های انجام شده در سیستم را معکوس کند.

هج آپ (HDUP)، هدرا (HBAR) و مونرو (XMR) در صنعت کریپتو پیشرفت می کنند. این ارزهای دیجیتال با قدم های جسورانه خود، امور مالی صنعت را ارتقا می دهند. اما بیشتر سرمایه گذاران سرمایه گذاری در هج آپ را به دلیل برنامه سرمایه گذاری جایگزین آن ترجیح می دهند.

ترجمه شده در مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش دوج کوین به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدمترجم اخبار تکنولوژی و بلاکچین، فعال در حوزه کریپتو و متاورس، تهیه و اجرای ویدیوهای آموزشی و کاربردی در حوزه کریپتوکارنسی.

ثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید