/ اخبار اکسچنج ها / SBF: کاربران FTX ایالات متحده 100 درصد پول خود را پس خواهند گرفت

زمان مطالعه : 5 دقیقه

SBF: کاربران FTX ایالات متحده 100 درصد پول خود را پس خواهند گرفت

سم بنکمن فرید در بیانیه‌ ای گفت: ثبت پرونده ورشکستگی کار درستی نبود، 8 دقیقه پس از اعلام ورشکستگی، 4 میلیارد دلار پول وارد شرکت شد.

SBF: کاربران FTX ایالات متحده 100 درصد پول خود را پس خواهند گرفت

سم بنکمن فرید، بنیانگذار FTX گفت که تشکیل پرونده برای ورشکستگی یک اشتباه بود زیرا این صرافی پس از تشکیل پرونده برای فصل 11 مبلغ 4 میلیارد دلار نقدینگی داشت.

سم بنکمن فرید، بنیانگذار صرافی کریپتو FTX در توییتر در روز چهارشنبه، 30 نوامبر، در اولین حضور عمومی خود در اجلاس سالانه DealBook نیویورک تایمز صحبت خواهد کرد.

توجه داشته باشید که سم بنکمن فرید از شرکت اخراج شده و دیگر مسئول هیچ چیزی نیست. با این حال، او گفت که کاربران FTX ایالت متحده 100 درصد پول خود را پس خواهند گرفت. سم بنکمن فرید در مصاحبه تلفنی خود گفت:

در این رابطه بخوانید‌ : روش جایگزینی با کارمزد (RBF) چیست؟

حتی اگر من دیگر هرگز نتوانم کاری انجام دهم، کاربران اف تی اکس تمام پول خود را دریافت خواهند کرد.

او همچنین افزود که تشکیل پرونده برای ورشکستگی فصل 11 یک اشتباه بود و اگر کسی بتواند آن را برای او خنثی کند، او آماده است هر کاری انجام دهد. در طول مصاحبه او در مورد ورشکستگی سوال شد، وی در پاسخ گفت: شما می توانید من را به خاطر ثبت این سند سرزنش کنید، من فقط باید می گفتم نه، ثبت پرونده ورشکستگی کار درستی نبود و در حال حاضر برای حذف آن هر کاری انجام می دهم.

سم بنکمن فرید در بیانیه‌ ای گفت: 8 دقیقه پس از اعلام ورشکستگی، 4 میلیارد دلار پول وارد شرکت شد.

FTX به حزب جمهوری خواه اهدا شد

هنگامی که از سم بنکمن فرید در مورد کمک هایش به حزب دموکرات قبل از انتخابات میان دوره ای سوال شد، گفت که او به حزب جمهوری خواه نیز کمک مالی کرده است. او گفت: من امسال به هر دو طرف به میزان مساوی کمک کردم.

او همچنین افزود که دومین یا سومین کمک کننده بزرگ جمهوری خواهان است. علاوه بر این، او افزود که تمام کمک‌ هایش به جمهوری‌ خواهان مخفی خواهند ماند، زیرا اگر شما به جمهوری‌ خواهان کمک مالی کنید، رسانه‌ ها عصبانی می‌شوند.

در نهایت، او گفت که توکن FTT که رمزارز بومی صرافی FTX می باشد، به دلیل مکانیزم های خرید و سوزاندن، ارزش پیشنهادی بهتری نسبت به اکثر توکن‌ ها دارد.

سم بنکمن فرید در مورد هک میلیون دلاری گفت که یا یک کارمند سابق بوده یا شخصی بدافزاری را در رایانه یک کارمند سابق نصب کرده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید