/ اخبار ارز دیجیتال / ایلان ماسک در صدد افزودن ارزهای دیجیتال به سیستم پرداخت توییتر

زمان مطالعه : 3 دقیقه

ایلان ماسک در صدد افزودن ارزهای دیجیتال به سیستم پرداخت توییتر

طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک، رئیس توییتر، به توسعه‌دهندگان خود دستور داده است تا سیستم پرداخت این پلتفرم را به گونه‌ای بسازند که ارزهای دیجیتال در آینده به آن اضافه شود. طبق گزارش 30 ژانویه فایننشال تایمز، این سیستم پرداخت در ابتدا از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، اما برای افزودن ارزهای دیجیتال ساخته می شود.

ایلان ماسک در صدد افزودن ارزهای دیجیتال به سیستم پرداخت توییتر

ابزار پرداخت آتی توییتر در ابتدا فقط از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، اما ایلان ماسک قصد دارد آن را برای پذیرش از ارزهای دیجیتال در آینده آماده کند.

طبق گزارش‌ها، ایلان ماسک، رئیس توییتر، به توسعه‌دهندگان خود دستور داده است تا سیستم پرداخت این پلتفرم را به گونه‌ای بسازند که ارزهای دیجیتال در آینده به آن اضافه شود.

طبق گزارش 30 ژانویه فایننشال تایمز، این سیستم پرداخت در ابتدا از ارزهای فیات پشتیبانی می‌کند، اما برای افزودن ارزهای دیجیتال ساخته می شود.

در این رابطه بخوانید‌ : ربات معاملاتی تلگرام چیست؟

توییتر مدت‌هاست که پرداخت‌ها را به پلتفرم رسانه‌های اجتماعی ارائه می‌کند که بخشی از برنامه اعلام‌شده ماسک برای تبدیل توییتر به یک سوپر اپلیکیشن است.

با این حال، علیرغم اینکه مدیرعامل توییتر نقش مهمی را برای رمزارز در توییتر می بیند، هنوز تردیدهایی وجود دارد که آیا این پرداخت ها شامل فناوری بلاک چین یا کریپتو می شود یا خیر.

در اوایل ماه دسامبر، اخباری به بیرون درز پیدا کرد که “کوین های توییتر” را نشان می داد- یک دارایی دیجیتال مخفی در حال توسعه که برای پرداخت ها و انعام در پلتفرم استفاده می شود و بسیاری امیدوار بودند که به نوعی شامل ارز دیجیتال نیز باشد.

با این حال، اخباری که در اوایل ژانویه از این پروژه درز پیدا کرد هیچ اشاره ای به فناوری کریپتو یا بلاک چین نداشتند که باعث ناامیدی جامعه شد.

همچنین شایعات تایید نشده ای در اکتبر سال گذشته منتشر شد مبنی بر اینکه توییتر در حال کار بر روی یک نمونه کیف پول است که از واریز و برداشت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند.

با این حال، به نظر می رسد در حال حاضر، سیستم پرداخت تنها با پشتیبانی فیات پیش خواهد رفت.

به همین منظور، توییتر فرآیند درخواست مجوزهای نظارتی در ایالات متحده را آغاز کرده است که به آن امکان می‌دهد پرداخت‌ها را به این پلتفرم معرفی کند.

یکی از منابع گفت که این شرکت امیدوار است روند صدور مجوز ایالات متحده ظرف یک سال تکمیل شود.

در ماه نوامبر، “Twitter Payments LLC” در شبکه اجرای جرایم مالی وزارت خزانه داری ایالات متحده (FinCEN) ثبت نام کرد، که به آن اجازه می دهد پرداخت ها را پردازش کند.

ماسک در همان زمان گفت که در نظر دارد به حساب‌های بانکی اجازه دهد به پروفایل‌های توییتر متصل شوند و کارت‌های نقدی را همراه با پلتفرم که بتواند نقل و انتقال پول را تسهیل کند، اضافه کند.

به گفته یکی از منابع فایننشال تایمز، پس از تایید آتی مجوزهای ایالات متحده، توییتر به دنبال دریافت تاییدیه های نظارتی در سطح بین المللی است.

همچنین بخوانید : شبکه لایه 2 بیت کوین چیست؟

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش دوج کوین به نیپوتو مارکت مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید