/ اخبار آلت کوین ها / با سقوط بازار دوج کوین به کمترین قیمت 9 ماه اخیر سقوط کرد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

با سقوط بازار دوج کوین به کمترین قیمت 9 ماه اخیر سقوط کرد

با سقوط بازار دوج کوین به کمترین قیمت 9 ماه اخیر سقوط کرد

دوج کوین 81 درصد از بالاترین قیمت تاریخی خود در می 2021 کاهش یافته است و به افت تدریجی خود ادامه می دهد.

دوج کوین (DOGE) امروز به زیر 0.14 دلار سقوط کرد و به کمترین قیمت خود از آوریل 2021 رسید. این میم کوین که در اوایل سال 2021 صعود چشمگیری داشت، اکنون نسبت به سقف قیمت خود 81 درصد کاهش یافته است.

طبق داده های کوینگکو (CoinGecko)، بازار ارزهای دیجیتال در 24 ساعت گذشته حدود 13 درصد از ارزش خود را از دست داده است و با وجود اینکه این میم کوین افت روزانه کمتری داشته اما اکنون در کمترین قیمت خود طی بیش از 9 ماه گذشته است.

در این رابطه بخوانید‌ : لیکوییدیتی (liquidity) در صرافی های ارز دیجیتال چیست؟

دوج کوین در 24 ساعت گذشته تقریبا 9 درصد کاهش یافته و به کمی بالاتر از 0.14 دلار رسیده است و امروز بعدازظهر برای مدت کوتاهی به زیر 0.14 دلار سقوط کرد. قیمت دوج کوین در هفت روز گذشته 18 درصد کاهش یافته است.

این کوین امروز به کمتر از 0.14 دلار ریزش کرد. این میم کوین مدتی طولانی در رسانه‌ های اجتماعی محبوب بود و ارزش آن در عرض چند روز از حدود 0.07 دلار به 0.40 دلار رسید و اکنون به کف قیمتی خود از اواسط آوریل 2021 رسیده است.

ارزش دوج کوین در اوایل سال 2021 افزایش چشمگیری داشت. این رمزارز سال گذشته را با قیمت کمتر از یک پنی به ازای هر کوین آغاز کرد و از اواخر ژانویه به طور قابل توجهی افزایش یافت. دوج کوین در اوایل فوریه قبل از اینکه قیمت آن شروع به کاهش کند به حدود 0.08 دلار به ازای هر کوین رسید.

اما ارزش دوج کوین در ماه آوریل و می چندین برابر بیشتر شد و در نهایت در 8 می به بالاترین قیمت تاریخی خود در بالای 0.73 دلار رسید. با این حال، نتوانست این سطح را حفظ کند.

با ریزش گسترده بازار کریپتو، دوج کوین با نوسانات گاها صعودی همراه شد اما هرگز به بازپس گیری سقف خود نزدیک نشد و به شدت سقوط کرد. دوج کوین از اوایل سپتامبر تا کنون به بالاتر از 0.30 دلار نرسیده است. در زمان نگارش این مطلب، قیمت دوج کوین از زمان ثبت بالاترین رکورد خود، 81 درصد کاهش یافته است.

دوج کوین در سال 2013 تحت عنوان یک شوخی ایجاد شد، اما در سال 2021 با هجوم میلیون‌ ها سرمایه‌ گذار جدید، ارزشی جدی پیدا کرد. این رمزارز طرفداران برجسته ای از جمله مارک کوبان و ایلان ماسک دارد.

باید دید آیا دوج کوین می‌ تواند رشد اولیه خود در سال 2021 را مجددا تجربه کند و به 1.00 دلار برسد یا خیر، اما در حال حاضر، از سقف خود فاصله زیادی دارد. سقوط گسترده‌ امروز در بازار، کاهش تدریجی این کوین را در ماه‌های اخیر تشدید کرده است.

شیبا اینو (SHIB)، میم کوین مبتنی بر اتریوم (ETH) که سال گذشته به عنوان رقیب اصلی دوج کوین ظاهر شد و حتی برای مدت کوتاهی ارزش بازار آن از دوج کوین پیشی گرفت نیز اکنون 16 درصد کاهش یافته و به 0.00002273 دلار رسیده است. شیبا امروز به پایین‌ ترین سطح خود در سه ماه اخیر رسید و اکنون نسبت به رکورد قیمت 0.00008616 دلاری اش در ماه اکتبر، 74 درصد کاهش یافته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین