/ اخبار اکسچنج ها / کریپتو دات کام تتر را از فهرست خود برای کاربران کانادایی حذف می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه

کریپتو دات کام تتر را از فهرست خود برای کاربران کانادایی حذف می کند

 صرافی ارز دیجیتال کریپتو داتکامCrypto.com قصد دارد تتر Tether (USDT) را از 31 ژانویه برای کاربران کانادایی حذف کند. این صرافی اعلام کرد اگر تا تاریخ تعیین شده کاربران دارایی تتر خود را برداشت یا آن را تبدیل نکنند ، دارایی آنها به طور خودکار به یو اس دی کوین USD (USDC) تبدیل می شود

کریپتو دات کام تتر را از فهرست خود برای کاربران کانادایی حذف می کند

صرافی های کریپتو در انتاریو ، کانادا ، به دلیل ممنوعیت نظارتی نمی توانند تتر USDT را لیست کنند.

براساس گزارش هایی که در تاریخ 10 ژانویه در رسانه های اجتماعی منتشر شد،  صرافی ارز دیجیتال کریپتو داتکامCrypto.com قصد دارد تتر Tether (USDT) را از 31 ژانویه برای کاربران کانادایی حذف کند. این صرافی اعلام کرد اگر تا تاریخ تعیین شده کاربران دارایی تتر خود را برداشت یا آن را تبدیل نکنند ، دارایی آنها به طور خودکار به یو اس دی کوین USD (USDC) تبدیل می شود :

 

“اگر واریز USDT از کیف پول های خارجی پس از این دوره انجام شود ، ممکن است هزینه بازیابی را متحمل شوید ، و بازیابی در برخی موارد ممکن نیست.”

در ماه آگوست کریپتو داتکام اعلام کرد که کمیسیون اوراق بهادار انتاریو اقدام به ثبت این شرکت برای فعالیت در کانادا را پذیرفته است. به عنوان بخشی از الزامات نظارتی ، صرافی های کریپتو در انتاریو از لیست دارایی های دیجیتالی ممنوع شده توسط OSC ، که شامل USDT است ، منع میشوند. کوین اسکوئر ، Coinsquare ، یک صرافی ارز دیجیتال دارای مجوز از سوی سازمان نظارتی صنعت سرمایه گذاری کانادا (IIROC) ، در حال حاضر USDT را به عنوان یکی از دارایی های معاملاتی موجود خود لیست نکرده است.

سازمان OSC  در خصوص تصمیم خود ، هرگز دلیل منطقی این ممنوعیت را توضیح نداد. با این حال ، سندی که در 17 فوریه 2021 منتشر شده نشان می دهد: “تنها دلارهای ایالات متحده با پشتوانه تقریباً 442 میلیون تتر در گردش ، حدود 61 میلیون دلار سپرده در بانک مونترال بود.” در همین حال ، کارشناسان هر از گاهی صحت ذخایر Tether را زیر سوال می برند.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای مشاهده لیست قیمت ارزهای دیجیتال به مارکت نیپوتو مراجعه کنید.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
  1. WxxilliamclulA گفت:
    دیدگاه شما منتظر بررسی است. این یک پیش‌نمایش است؛ دیدگاه شما بعد از تأیید قابل نمایش خواهد شد.
    http://gjgjgjgdgs.com