/ فین تک های ارزهای دیجیتال / کوین بیس در خصوص توکن های هوش مصنوعی هشدار داد

زمان مطالعه : 4 دقیقه

کوین بیس در خصوص توکن های هوش مصنوعی هشدار داد

کوین بیس Coinbase در مورد افزایش تبلیغات در مورد توکن های هوش مصنوعی هشدار جدی صادر کرده است. تحلیلگران این شرکت از سرمایه گذاران خواستند تا در میان هیجانات رو به رشد با دقت قدم بردارند.

کوین بیس در خصوص توکن های هوش مصنوعی هشدار داد

کوین بیس Coinbase در مورد افزایش تبلیغات در مورد توکن های هوش مصنوعی هشدار جدی صادر کرده است. تحلیلگران این شرکت از سرمایه گذاران خواستند تا در میان هیجانات رو به رشد با دقت قدم بردارند.

این هشدار زمانی صادر شد که ادغام هوش مصنوعی (AI) و ارز دیجیتال مورد توجه بی سابقه ای قرار گرفته است. پیشرفت های قابل توجهی در هوش مصنوعی و پتانسیل آن برای متحول کردن صنایع مختلف به وجود آمده است.

ترکیب کریپتو با هوش مصنوعی به دلیل مدل‌های منبع باز و رشد پلتفرم‌هایی مانند Hugging Face که میزبان بیش از 530000 مدل هوش مصنوعی برای استفاده عمومی است، مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

در این رابطه بخوانید‌ : بلاکچین (Blockchain) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

این باز بودن، همکاری و رقابت را تقویت می کند. همچنین توسعه مدل‌هایی را امکان‌پذیر می‌سازد که در جنبه‌های خاصی از جایگزین‌های منبع بسته بهتر عمل می‌کنند. علاوه بر این، گرایش به سمت مدل‌های کوچک‌تر و مقرون‌به‌صرفه‌تر، آینده‌ای را نشان می‌دهد که در آن هوش مصنوعی می‌تواند غیرمتمرکزتر و در برنامه‌های مختلف ادغام شود.

با این حال، دیوید هان، تحلیلگر کوین بیس، بر نوسانات و عدم قطعیت توکن های هوش مصنوعی، به ویژه آنهایی که مدل های توکنومیک ثابت دارند، تاکید کرد. علی‌رغم خوش‌بینی پیرامون پیشرفت‌های هوش مصنوعی، او درباره چالش‌های عملی هشدار می‌دهد که می‌تواند مانع پذیرش گسترده شود.

تکامل سریع فناوری‌های هوش مصنوعی و ماهیت سوداگرانه عملکرد توکن‌های هوش مصنوعی، نیاز به استراتژی‌های سرمایه‌گذاری محتاطانه را برجسته می‌کند.

توکن های کریپتوی هوش مصنوعی منبع: CryptoBubbles

توکن های کریپتوی هوش مصنوعی منبع: CryptoBubbles

تحولات مثبت در بخش هوش مصنوعی، علاقه بازار ارزهای دیجیتال را به توکن‌های مرتبط با هوش مصنوعی افزایش داده است. برخی از توکن های هوش مصنوعی حتی زمانی که بیت کوین افت می کند، افزایش می یابند. این روند نشان دهنده تمایل فزاینده سرمایه گذاران برای دارایی های مرتبط با پیشرفت فناوری در هوش مصنوعی است.

با این وجود، هان به اهمیت تشخیص ارزش بلندمدت و پایداری این سرمایه‌گذاری‌ها در میان هیجانات بازار اشاره کرد.

“آینده غیرمتمرکز AI تضمین نشده است. در واقع، آینده خود صنعت هوش مصنوعی هنوز تا حد زیادی نامشخص است. در نتیجه، ما فکر می‌کنیم عاقلانه است که در چنین بازاری با دقت فعالیت کنیم و عمیق‌تر بررسی کنیم که چگونه راه‌حل‌های مبتنی بر رمزارز می‌توانند واقعاً جایگزین معنادار بهتری ارائه دهند.”

تغییر به سمت مدل های منبع باز و ادغام هوش مصنوعی در پلتفرم های موجود، بر پتانسیل تحول آفرین هوش مصنوعی تاکید می کند. ورود سخت‌افزار کارآمدتر نشان‌دهنده یک اکوسیستم در حال بلوغ است که برای تأثیر قابل توجه در بخش‌های مختلف آماده است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید