/ اخبار آلت کوین ها / نهنگ ها بیش از 4 میلیون توکن لینک را در 10 روز خریداری کردند

زمان مطالعه : 1 دقیقه

نهنگ ها بیش از 4 میلیون توکن لینک را در 10 روز خریداری کردند

یک تحلیلگر همچنین اسکرین شاتی از نمودار روزانه LINK/USD به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد قیمت این توکن در طول دوره قبل از یک تثبیت کوتاه به‌طور پیوسته افزایش یافته است.

نهنگ ها بیش از 4 میلیون توکن لینک را در 10 روز خریداری کردند

نهنگ های چین لینک در ده روز گذشته بیش از 4 میلیون LINK خریداری کرده اند که مجموعاً 24 میلیون دلار ارزش دارد. یک تحلیلگر همچنین اسکرین شاتی از نمودار روزانه LINK/USD به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد قیمت این توکن در طول دوره قبل از یک تثبیت کوتاه به‌طور پیوسته افزایش یافته است.

آخرین رالی در 31 آگوست آغاز شد، پس از اینکه LINK در 23 ژوئن 2023 از سطح حمایت خود افزایش یافت.

آخرین باری که توکن LINK از سطح 5.740 دلار جهش کرد، نزدیک به 50 درصد افزایش یافت. ادامه روند صعود از حمایت کمتر از 4.992 دلار شروع شد. این رالی حدود چهار هفته به طول انجامید و در 23 جولای پس از اینکه قیمت LINK به بالاترین سطح محلی 8.440 دلار رسید، پایان یافت.

با توجه به پست این تحلیلگر، نهنگ‌های Chainlink با خرید مقادیر قابل توجهی از توکن لینک دور دیگری از تعاملات صعودی را آغاز کرده‌اند. با این حال، هیچ نشانه ای وجود ندارد که این روند برای مدت طولانی ادامه یابد. همانطور که قبلا ذکر شد، پس از هفت روز رالی مداوم، LINK با مقاومت هایی روبرو شد و قیمت تثبیت شد.

یکی از کاربران در واکنش به پست این تحلیلگر، پایداری رالی و قصد نهنگ ها را زیر سوال برد. وی این سوال را مطرح کرد که درحالی که همه فکر می‌کنند نهنگ ها در حال خرید هستند آیا آنها  توکن‌های LINK خود را، به فروش رسانده اند یا خیر. یکی دیگر از کاربران اظهار داشت که نسبت به LINK خوش بین است. با این حال، اضافه کرد که قیمت می تواند کاهش یابد تا سطح ورود بهتری برای خریداران LINK ایجاد کند.

چین لینک پس از تلاش برای از سرگیری رالی صعودی، در زمان نگارش این مطلب با قیمت 6.114 دلار معامله میشود. به نظر می رسد که پس از جهش از حمایت میان مدت 5.963 دلار، در حال شکل گیری یک روند صعودی در نمودار روزانه است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش ریپل به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین