/ اخبار اتریوم / آرک اینوست درخواست ETF اسپات اتریوم خود را پس گرفت

1 ماه پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آرک اینوست درخواست ETF اسپات اتریوم خود را پس گرفت

علیرغم ثبت نام S-1 برای ETF اسپات اتریوم ETF، ممکن است چندین هفته طول بکشد تا محصولات مالی جدید طبق تاریخ برنامه ریزی شده آزمایشی 4 جولای راه اندازی شوند.

آرک اینوست درخواست ETF اسپات اتریوم خود را پس گرفت

علیرغم ثبت نام S-1 برای ETF اسپات اتریوم ETH، ممکن است چندین هفته طول بکشد تا محصولات مالی جدید طبق تاریخ برنامه ریزی شده آزمایشی 4 جولای راه اندازی شوند.

آرک بر تمرکز استفاده از تخصص خود در مدیریت فعال از طریق طیف وسیعی از محصولات سرمایه گذاری تأکید دارد که شامل ETFهای سهام نوآوری، ETFهای آتی دارایی دیجیتال و صندوق سرمایه گذاری ARK است.

شایان ذکر است، ARK یکی از معدود شرکت‌هایی است که تاییدیه SEC را برای راه‌اندازی ETF بیت کوین BTC در ژانویه دریافت کرده است. این شرکت از طریق ETF بیت کوین (ARKB) بر دسترسی به بیت کوین با هزینه کم برای همه تمرکز می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : فورک بلاکچین چیست؟ معرفی هارک فورک و سافت فورک بلاکچین

اریک بالچوناس، تحلیلگر بلومبرگ، فاش کرد که 21Shares اکنون به طور مستقل پروسه راه اندازی ETF اتریوم را ادامه خواهد داد. ARK Invest از اسناد مرتبط و نام ETF حذف شده است. با وجود این تغییر، ARK و 21Shares به همکاری در ETFهای فیوچرز و بیت کوین ادامه می دهند.

علاوه بر این، بالچوناس خاطرنشان کرد که هیچ هزینه ای در هیچ یک از پرونده های جدید S-1 ذکر نشده است، که نشان می دهد جنگ پیش بینی شده هزینه ها در حال حاضر متوقف شده است.

ثبت لحظه آخری فرم های S-1

کمیسیون بورس SEC ایالات متحده به صادرکنندگان ETFهای اسپات اتریوم دستور داده تا فرم های اصلاح شده S-1 خود را تا روز جمعه ارسال کنند. فرانکلین تمپلتون پرونده S-1 خود را در روز جمعه ارسال کرد. با وجود این، ممکن است چندین هفته طول بکشد تا این فرم ها موثر واقع شوند و محصولات مالی جدید شروع به معامله کنند.

پس از تأیید اولیه درخواست های ETF اتریوم در هفته گذشته، VanEck فوراً یک فرم اصلاح‌شده S-1 را ارائه کرد. روز پنج‌شنبه، بلک‌راک نیز فرمی به‌روزرسانی کرد که نشان می‌داد سرمایه اولیه ETF آن ۱۰ میلیون دلار خواهد بود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید