/ اخبار آلت کوین ها / شرکت تحلیلی اینتو دِ بلاک: کاردانو شاهد تقاضای سازمانی با افزایش سرسام آور تراکنش های بزرگ است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

شرکت تحلیلی اینتو دِ بلاک: کاردانو شاهد تقاضای سازمانی با افزایش سرسام آور تراکنش های بزرگ است

شرکت تحلیلی اینتو دِ بلاک: کاردانو شاهد تقاضای سازمانی با افزایش سرسام آور تراکنش های بزرگ است

طبق گفته یک شرکت پیشرو در تحلیل ارزهای دیجیتال، به نظر می رسد سرمایه گذاران نهادی در حال خرید انبوه پلتفرم پرداخت جهانی  کاردانو (cardano) (ADA) هستند.

شرکت اینتو دِ بلاک (IntoTheBlock) توئیت کرد که حجم تراکنش های درون زنجیره ای آدا (ADA) بیش از 100 هزار دلار تنها در سال 2022، 50 برابر افزایش یافته است.

دیروز، در مجموع 69.09 میلیارد آدا در این تراکنش‌های بزرگ جابه‌جا شد که نشان دهنده 99 درصد از کل حجم درون زنجیره‌ای است.

در این رابطه بخوانید‌ : هاوینگ بیت کوین (Bitcoin Halving) چیست؟ و چه تاثیری بر قیمت آن دارد؟

کاردانو یک پلت فرم بلاک چین است که از ارز دیجیتال بومی خود آدا برای پرداخت های جهانی پشتیبانی می کند. همچنین دارایی های بومی به غیر از آدا را پشتیبانی می کند. کاردانو به افراد اجازه می دهد که فورا و با حداقل هزینه، وجوهی را ارسال و دریافت کنند. همچنین به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا قراردادهای هوشمند و برنامه های کاربردی غیرمتمرکز بسازند.

رقیب اتریوم (ETH) اخیراً پس از ماه‌ها حرکت نزولی قیمت، در یک روند پر سود بوده است. آدا بیش از 12 درصد در هفت روز گذشته و نزدیک به 29 درصد نسبت به قیمت یک ماه قبل افزایش یافته است.

این دارایی کریپتو رتبه هشتم بر اساس ارزش بازار در زمان نگارش این مقاله با قیمت 1.20 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته 0.52 درصد افزایش یافته است. آدا هنوز بیش از 61 درصد از بالاترین قیمت خود یعنی 3.09 دلار که در اوایل سپتامبر سال گذشته به آن رسیده بود، کاهش یافته است.

میخائیل ون دی پوپ (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر مشهور ارزهای دیجیتال، به 579،100 دنبال کننده خود در توییتر می گوید که بنظر او کاردانو ممکن است با مقاومت قیمت مواجه شود.

« با افزایش نقدینگی و روند صعودی به سمت خطوط مقاومت حرکت میکند. ممکن است تا 1.45 دلار ادامه یابد اما در درازمدت شانس زیادی ندارد.»


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین