/ اخبار آلت کوین ها / کاردانو در تلاش برای صعود؛ هدف یک ماهه قیمت 2.5 دلار

زمان مطالعه : 5 دقیقه

کاردانو در تلاش برای صعود؛ هدف یک ماهه قیمت 2.5 دلار

کاردانو در تلاش برای صعود؛ هدف یک ماهه قیمت 2.5 دلار

قیمت کاردانو (ADA) دوباره در حال تلاش برای صعود از خط روند فعلی خود است، با این حال هنوز نمی توان با اطمینان کامل بازگشت پرقدرت قیمت را تایید کرد.

پیش‌ بینی می‌ شود این دارایی قبل از شکست صعودی تا مدت زیادی با حرکت های کوچک به روند خود ادامه دهد.

این روزهای تردید در بازار ارزهای دیجیتال شدت یافته است و پیش بینی حرکت بعدی سخت تر می شود. در حالی که برترین ارز دیجیتال یعنی بیت کوین (BTC)، به سختی برای صعود تلاش می کند، فشار فروش به سرعت افزایش می یابد که نشانه روند نزولی احتمالی برای چند روز آینده است و در چنین شرایط مبهمی، قیمت کاردانو نیز در سطوح حمایتی در نوسان است.

پیش از این، هفتمین رمزارز بازار در تلاش بود تا از سطح تثبیت خود فراتر رود، اما موفق نشد. اما علیرغم اصلاح، این دارایی به شدت بالاتر از سطوح حمایتی حیاتی خود باقی ماند و تمایلش به صعودی پارابولیک را نشان داد. به نظر می رسد در حال حاضر روند قیمت آن بسیار نزولی است اما فروشندگان و خریداران رقابتی تنگاتنگ دارند.

تحلیل قیمتی کاردانو

قیمت کاردانو در حال حاضر در تلاش است تا یک احیای وی (V) شکل را تجربه کند تا ابتدا از سطوح مقاومت در امتداد خط روند و سپس سطوح میانگین متحرک 200 روزه عبور کند. با این حال، با ریزش اخیر قیمت، به نظر می رسد این دارایی برای مرحله انباشت دیگری آماده شده است. در حال حاضر ممکن است تا زمانی که این دارایی به راس مثلث نزولی برسد، تثبیت شود و ممکن است این تثبیت از هم اکنون تا یک هفته دیگر طول بکشد مگر اینکه یک فشار صعودی بتواند شرایط تثبیت قیمتی را باطل کند.

روند قیمت کاردانو در تایم فریم پایینتر بسیار صعودی به نظر می رسد. این دارایی روند صعودی قابل توجهی را ایجاد کرد و پس از آن تثبیت شد. بنابراین با تشکیل یک الگوی پرچم صعودی، احتمال صعود این دارایی در چند ساعت آینده به بالاتر از محدوده تثبیت فعلی وجود دارد.

همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده است قیمت کاردانو ممکن است سعی کند از پرچم عبور کند و برای آزمایش سطوح مقاومتی در حدود 1.35 دلار تلاش کند. با این حال، مقاومت بالای 1.38 دلار تا 1.4 دلار ممکن است با یک روند صعودی قوی شکسته شود که این ممکن است به افزایش قیمت به بیش از 1.5 دلار کمک کند. با این حال، لازم است فعالیت فروشندگان برای مدتی کاهش یابد، در غیر این صورت تثبیت ممکن است برای مدت طولانی تری ادامه یابد.

کاردانو برای عبور از سطح مقاومت 1.5 دلاری به یک حرکت صعودی عظیم با فشار خرید چشمگیری نیاز دارد. با این حال، انتظار می‌ رود در طول هفته آینده روند انباشت را تجربه کند تا زمانی که احساسات حاکم بر بازار اندکی صعودی شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان