/ تکنولوژی بلاکچین / پلتفرم مبتنی بر بلاکچین دانشجویان عربستانی در مسابقات ملی مقام سوم را کسب کرد

زمان مطالعه : 3 دقیقه

پلتفرم مبتنی بر بلاکچین دانشجویان عربستانی در مسابقات ملی مقام سوم را کسب کرد

بر اساس گزارشات، این مسابقه کدنویسی که با نام She Codes 2022 نیز شناخته می‌ شود، تحت نظارت وزارت آموزش عربستان سعودی برگزار شده است. گفته می شود که این رقابت بخشی از هدف بزرگ دانشگاه پرنسس نوره بنت عبدالرحمن برای حمایت و توانمندسازی زنان در بخش فناوری عربستان سعودی است.

پلتفرم مبتنی بر بلاکچین دانشجویان عربستانی در مسابقات ملی مقام سوم را کسب کرد

یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین که توسط دانشجویان دختر عربستان طراحی شده، به عنوان سومین پلتفرم برتر در مسابقات کدنویسی زنان عربستان سعودی انتخاب شده است. این رقابت بخشی از هدف گسترده دانشگاه شاهزاده نوره بنت عبدالرحمن (Nourah bint Abdulrahman) برای حمایت و توانمندسازی زنان در بخش فناوری است.

توانمندسازی زنان در بخش فناوری عربستان سعودی

یک پلتفرم مبتنی بر بلاکچین که توسط دانشجویان دختر موسسه آموزشی عربستان سعودی دانشگاه امام عبدالرحمن بن فیصل ایجاد شده به عنوان یکی از سه پروژه برتر در مسابقه کدنویسی امسال شناخته شده است. این پلتفرم مناقصه که با نام Bidchain شناخته می شود، در رتبه سوم قرار گرفت.

بر اساس گزارشات، این مسابقه کدنویسی که با نام She Codes 2022 نیز شناخته می‌ شود، تحت نظارت وزارت آموزش عربستان سعودی برگزار شده است. گفته می شود که این رقابت بخشی از هدف بزرگ دانشگاه شاهزاده نوره بنت عبدالرحمن برای حمایت و توانمندسازی زنان در بخش فناوری عربستان سعودی است.

اناس بنت سلیمان العیسی (Enas bint Suleiman Al-Issa)، رئیس دانشگاه، در مراسم اهدای جوایز اعلام کرد که موسسه او در حال سازماندهی همکاری های محلی و بین المللی و همچنین برگزاری نمایشگاه ها و انجمن های تخصصی برای زنان است.

استفاده از بلاکچین برای حل مشکلات فرآیندهای مناقصه

یکی از دانشجویان سازنده این پروژه بلاکچین در یکی از ویدئوهای این رویداد گفت که از شرایط پیش آمده خوشحال است. وی افزود که این پلتفرم مناقصه که برای حل مشکلات در فرآیندهای مناقصه ایجاد شده، فقط آغاز کار است.

در این مسابقات، پلتفرم Bidchain، مقام سوم را کسب کرد و دو پروژه که از هوش مصنوعی (AI) استفاده می مردند اول و دوم شدند. تیم برنده، به نام Sonbul، یک برنامه آموزشی-سرگرمی است که اصول پس‌انداز و سرمایه‌ گذاری را به بچه‌ ها آموزش می‌ دهد. اپلیکیشنی که برای تشخیص زودهنگام سرطان سینه متاستاتیک در غدد لنفاوی با استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده بود نیز در رتبه دوم قرار گرفت.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

در نیپوتو مارکت امکان خرید و فروش دوج کوین برای شما فراهم شده است.


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین