/ اخبار آلت کوین ها / بیت کوین به بالاترین سطح 2 هفته ای رسید (دیده بان بازار)

زمان مطالعه : 5 دقیقه

بیت کوین به بالاترین سطح 2 هفته ای رسید (دیده بان بازار)

اتریوم پس از حماسه FTX آسیب‌ شدیدی دید و از بیش از 1600 دلار به زیر 1100 دلار کاهش یافت. این دارایی هرگز نتوانست مانند قبل از فروپاشی، افزایش چشمگیری داشته باشد.

بیت کوین به بالاترین سطح 2 هفته ای رسید (دیده بان بازار)

اتریوم (ETH) با 5 درصد افزایش، در بین بزرگترین ارزهای دیجیتال بهترین عملکرد را داشت.

بیت کوین (BTC) پس از چند روز نوسان و کاهش به 16000 دلار، سرانجام افزایش یافت و برای اولین بار در دو هفته گذشته به 17000 دلار رسید.

برخی از آلت کوین ها نیز از جمله اتریوم، که به تقریبا 1300 دلار رسید، به خوبی سبز هستند.

بیت کوین به 17 هزار دلار رسید

بیت کوین پس از کاهش قیمت هفته گذشته به کف دو سال اخیر یعنی 15500 دلار، واکنش خوبی نشان داد و در عرض چند روز دوباره 1000 دلار افزایش یافت. سپس آخر هفته فرا رسید و مانند هفته قبل، در حدود 16500 دلار متوقف شد.

روز دوشنبه بیت کوین تا 16000 دلار کاهش یافت. با این حال، خریداران وارد بازار شده و از آن سطح دفاع کردند و یک بار دیگر بیت کوین را به 16500 دلار رساندند.

امروز این ارز دیجیتال شروع به افزایش کرد و برای اولین بار در دو هفته گذشته از 17000 دلار گذشت. در حال حاضر، بیت کوین چند صد دلار کاهش یافته و دقیقا زیر آن سطح قرار دارد.

در نتیجه، ارزش بازاری بیت کوین به بالای 320 میلیارد دلار رسیده است. نرخ تسلط آن بر آلت کوین ها 38 درصد می باشد، که می تواند به عنوان یک تحول مثبت نیز در نظر گرفته شود.

نمودار جفت ارز بیت کوین به دلار

نمودار جفت ارز بیت کوین به دلار

اتریوم به دنبال 1.3 هزار دلار

اتریوم پس از خبر FTX آسیب‌ شدیدی دید و از بیش از 1600 دلار به زیر 1100 دلار کاهش یافت. این دارایی هرگز نتوانست مانند قبل از فروپاشی، افزایش چشمگیری داشته باشد.

اتریوم (ETH) برای چند بیت کوین به بالاترین سطح 2 هفته ای رسید (دیده بان بازار)روز متوالی حدود 1200 دلار بود، اما افزایش 5 درصدی در حال حاضر آن را به تقریبا 1300 دلار رسانده است.

ریپل (XRP)، دوج کوین (DOGE)، کاردانو (ADA)، پالیگان (MATIC)، پولکادات (DOT)، لایت کوین (LTC)، شیبااینو (SHIB)، اوکی بی (OKB)، و ترون (TRX) نیز در بین آلت کوین هایی با ارزش بازاری بزرگ، پیشرو بودند.

بایننس کوین (BNB) یکی از معدود آلت کوین هایی است که کاهش روزانه جزئی داشت. با این حال، بایننس کوین همچنان بالای سطح 300 دلار قرار دارد.

به طور کلی، ارزش بازار ارزهای دیجیتال تقریبا 20 میلیارد دلار افزایش یافته و اکنون بیش از 850 میلیارد دلار است.

نمای بازار ارزهای دیجیتال. منبع: TradingView

نمای بازار ارزهای دیجیتال. منبع: TradingView

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)