/ اخبار بیت کوین / تعداد آدرس هایی با موجودی حداقل 1000 دلار بیت کوین به 8 میلیون عدد رسیده است

6 ماه پیش

زمان مطالعه : 1 دقیقه

تعداد آدرس هایی با موجودی حداقل 1000 دلار بیت کوین به 8 میلیون عدد رسیده است

این رکورد در حالی ثبت شده که قیمت بیت کوین در طی چهار هفته نزدیک به 25 درصد افزایش یافته است. گفته می شود کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به زودی یک یا چند صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را تایید خواهد کرد. این خوش‌بینی همچنین باعث افزایش فعالیت نهنگ‌ها در بلاک چین بیت‌کوین شده است.

تعداد آدرس هایی با موجودی حداقل 1000 دلار بیت کوین به 8 میلیون عدد رسیده است

بر اساس داده‌های بلاکور Blockware Solutions و گلسنود Glassnode، تعداد آدرس‌های دارای حداقل ۱۰۰۰ دلار بیت‌کوین (BTC) که معادل ۰.۰۲۸ BTC با قیمت فعلی ۳۵۱۱۵ دلار است، به رکورد ۸ میلیون عدد افزایش یافته است.

طبق گفته بلاکور با رشد بلندمدت بیت‌کوین این تعداد می‌تواند به صورت تصاعدی افزایش یابد.

 

در این رابطه بخوانید‌ : آشنایی کامل با مارکت پلیس Magic Eden

 

بلاکور در ایمیلی گفت: اگر 10 یا 100 میلیون آدرس وجود داشته باشد که حاوی هزاران دلار بیت کوین باشد، این مقدار نشان دهنده قدرت خرید فوق العاده ای است.

این رکورد در حالی ثبت شده که قیمت بیتکوین در طی چهار هفته نزدیک به 25 درصد افزایش یافته است. گفته می شود کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به زودی یک یا چند صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین را تایید خواهد کرد. این خوش‌بینی همچنین باعث افزایش فعالیت نهنگ‌ها در بلاک چین بیت‌کوین شده است.

 

افزایش فعالیت نهنگ ها و تأثیر آن بر بازار

 

فعالیت اخیر نهنگ های بیت کوین یکی از برجسته ترین فعالیت های چند ماه اخیر بوده است. یک کیف پول ناشناس در مجموع 10000 بیت کوین را به بایننس Binance منتقل کرد. انگیزه پشت آن مشخص نیست، اما می توان این اقدام را به فروش دارایی دیجیتال ربط داد. در نتیجه، شاخص ترس و طمع بیت کوین وارد محدوده “طمع” شد.

7000 بیتکوین دیگر نیز به بیتفینکس Bitfinex منتقل شد. علاوه بر این، 10775 بیت کوین نیز به کوین بیس Coinbase انتقال یافت.

صرف نظر از انتقال مقادیر زیادی ارز دیجیتال توسط نهنگ ها، پیش بینی بلندمدت BTC همیشه امیدوار کننده بوده و روند رشد را نشان می دهد. در سال 2023 قیمت بیت کوین از 26645.88 دلار به 64732.93 دلار رسید. سال 2024 نیز خوش بینی بیشتری را به همراه خواهد داشت و بیت کوین می تواند به سطح 77898.96 دلار برسد. این روند حتی در سال 2025 ادامه خواهد داشت و پیش بینی می شود رقمی معادل 100 هزار دلار را برای بیت کوین شاهد باشیم.

 

پیامدهای گسترده تر برای بازار کریپتو

 

همچنین بخوانید : شبکه Starknet چیست؟ معرفی پروژه و توکن STRK

پیامدهای انتقال از سوی نهنگ های بیتکوین در دنیای ارزهای دیجیتال بسیار گسترده است زیرا می تواند بر آلت کوین ها تأثیر بگذارد. کارشناسان بر این باورند که بر احساسات کلی بازار نیز تاثیر می گذارد.

در واقع، زمانی که نهنگ ها نقل و انتقالات قابل توجهی انجام می دهند، سیگنالی را به دیگر معامله گران و سرمایه گذاران ارسال می کنند. اقدامات نهنگ های بیتکوین برای بسیاری مانند قطب نما عمل می کند. احساسات بازار را هدایت می کند و رفتار معامله گران را شکل می دهد.

 

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین