/ اخبار اکسچنج ها / صرافی کریپتو داتکام با قراردادی 25 میلیون دلاری اسپانسر تیم فوتبال زنان استرالیا شد

زمان مطالعه : 5 دقیقه

صرافی کریپتو داتکام با قراردادی 25 میلیون دلاری اسپانسر تیم فوتبال زنان استرالیا شد

صرافی کریپتو داتکام با قراردادی 25 میلیون دلاری اسپانسر تیم فوتبال زنان استرالیا شد

این قرارداد جدا از اینکه اولین اسپانسر ورزش از سوی یک شرکت ارزدیجیتال در استرالیا است، اولین مورد برای ورزش زنان نیز خواهد بود.

لیگ فوتبال استرالیا (AFL) برای حمایت از لیگ زنان خود (AFLW) با صرافی کریپتوداتکام (Crypto.com) قرارداد همکاری بسته است.

ارزش این قرارداد طی پنج سال آینده نزدیک به 25 میلیون دلار است که افزایش قابل توجهی نسبت به قرارداد 18.5 میلیون دلاری فعلی این لیگ با تویوتا دارد. کریپتوداتکام یک صرافی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور است که کیف پول های دیجیتال و کارت های نقدی با پشتوانه ارزدیجیتال را ارائه می دهد.

این اولین باری است که این صرافی از یک تیم ورزشی استرالیایی حمایت مالی می کند. همچنین این اولین باری خواهد بود که اسپانسرِ رقابت ورزشی زنان خواهد بود. کایلی راجرز (Kylie Rogers)، مدیر اجرایی این لیگ گفت:

«لیگ فوتبال استرالیا، مفتخر است با سازمانی همکاری می کند که مانند ما برای پیشرفت آینده ورزش و فناوری اشتیاق دارد».

کارل موهان (Karl Mohan) یکی از مدیران این صرافی گفت: این شرکت مورد توجه تعداد نسبتاً بالایی از زنان استرالیایی که به ارزهای دیجیتال علاقه دارند قرار گرفته است.

وی گفت: « طبق اخرین بررسی های انجام شده در استرالیا، بیش از نیمی (53 درصد) از سرمایه‌گذاران کریپتو در این کشور زن هستند. بسیار دلگرم‌کننده است که استرالیایی‌ها از همه اقشار، صرف نظر از جنسیت یا پیشینه، از ارزهای دیجیتال استقبال می کنند و ما از این که، پلتفرم مورد استفاده آنها باشیم هیجان‌زده هستیم.»

در ماه اگوست، طبق نظر سنجی شبکه خبری سی ان بی سی (CNBC)، زنان هنوز کمتر از نیمی از مردان در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند، به طوری که 16 درصد از مردان در مقابل 7 درصد از زنان در این حوزه سرمایه گذاری می کنند.

کریپتوداتکام در ماه‌های گذشته با تعدادی از برندهای ورزشی قرارداد بسته است که این قراردادها مجموعاً بیش از 1.5 میلیارد دلار ارزش دارند. در اواسط نوامبر، این شرکت ارز دیجیتال یک قرارداد 700 میلیون دلاری برای تغییر نام استادیوم استیپلز سنتر (Staples Center) در لس آنجلس به Crypto.com Arena به مدت 20 سال آینده منعقد کرد.

همچنین در اواخر ژوئن یک قرارداد حمایت مالی 100 میلیون دلاری با فرمول 1 و یک قرارداد حمایت مالی 175 میلیون دلاری با یو اف سی (UFC) در ماه جولای امضا کرد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان