/ اخبار بیت کوین / آرتور هیز: هوش مصنوعی می تواند قیمت بیت کوین را به 760000 دلار برساند

4 ماه پیش

زمان مطالعه : 3 دقیقه

آرتور هیز: هوش مصنوعی می تواند قیمت بیت کوین را به 760000 دلار برساند

آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت‌مکس می‌گوید که همگرایی بیت‌کوین و هوش مصنوعی (AI) می‌تواند قیمت بیت‌کوین را به 760000 دلار در هر کوین برساند. هیز نظرات خود را در مورد ادغام بالقوه بیت کوین و هوش مصنوعی (AI) در یک پست اخیر با عنوان "Massa" ارائه کرده است. به گفته هیز، بیت‌کوین به دلیل ویژگی‌های متمایزش که شامل دیجیتالی، غیرقابل سانسور و کمیاب بودن، انتخاب درستی به عنوان ارز در اقتصادهای مبتنی بر هوش مصنوعی است.

آرتور هیز: هوش مصنوعی می تواند قیمت بیت کوین را به 760000 دلار برساند

آرتور هیز (Arthur Hayes)، مدیر عامل سابق بیتمکس BitMEX می گوید بیت کوین BTC ارز ایده آل برای اقتصاد هوش مصنوعی است. هیز پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین با استفاده در هوش مصنوعی می تواند به 760000 دلار برسد.

آرتور هیز، مدیرعامل سابق بیت‌مکس می‌گوید که همگرایی بیت‌کوین و هوش مصنوعی (AI) می‌تواند قیمت بیت‌کوین را به 760000 دلار در هر کوین برساند. هیز نظرات خود را در مورد ادغام بالقوه بیت کوین و هوش مصنوعی (AI) در یک پست اخیر با عنوان “Massa” ارائه کرده است. به گفته هیز، بیت‌کوین به دلیل ویژگی‌های متمایزش که شامل دیجیتالی، غیرقابل سانسور و کمیاب بودن، انتخاب درستی به عنوان ارز در اقتصادهای مبتنی بر هوش مصنوعی است.

بیت کوین انتخابی منطقی برای هوش مصنوعی

هیز استدلال می کند که ویژگی های ذاتی بیت کوین آن را برای سیستم های هوش مصنوعی مناسب می کند. او تاکید کرد که بیت کوین صرفا دیجیتالی است، به این معنی که فقط در حوزه دیجیتال وجود دارد و با فناوری هوش مصنوعی سازگار است. همچنین، ماهیت غیرمتمرکز بیت کوین و مقاومت در برابر سانسور، یک ابزار مبادله ایمن و شفاف برای اقتصادهای مبتنی بر هوش مصنوعی فراهم می کند. به گفته هیز، در حال حاضر هیچ گزینه دیگری باتوجه به ویژگی های بیت کوین رقیب آن نیست.

بر خلاف ارزهای فیات و طلا، عرضه بیت کوین 21 میلیون کوین برنامه ریزی شده است. این عرضه محدود کمیابی آن را تضمین می کند و آن را به انتخابی جذاب برای ابازرهای مبتنی بر هوش مصنوعی که به دنبال یک ارز قابل اعتماد و شفاف هستند تبدیل می کند. هیز معتقد است که قوانین واضح و شفاف تعبیه شده در طراحی بیت کوین، آن را به گزینه ای جذاب برای سیستم های هوش مصنوعی که به دنبال ثبات و قابلیت پیش بینی هستند تبدیل می کند.

افزایش بالقوه قیمت بیت کوین با ادغام در هوش مصنوعی

با توجه به همگرایی بیت کوین و هوش مصنوعی، هیز پیش بینی می کند که این ارز دیجیتال برتر می تواند افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کند و به 760000 دلار در هر کوین برسد. وی افزود که هیجانات سرمایه‌گذاری در این حوزه باعث این افزایش قیمت می‌شود. اول، میل به فرار از تورم در سیستم مالی مبتنی بر فیات، زیرا بیت کوین به دلیل مصونیت خود در برابر تورم به دلیل عرضه محدود آن شناخته شده است. دوم، اشتیاق به بخشی از مرحله بعدی تکامل انسان و کامپیوتر.

هیز تاکید کرد که همپوشانی این دو می تواند منجر به مشارکت بیش از حد سرمایه گذاران برای رشد شود و در نتیجه ارزش شبکه بیت کوین به سطوح بی سابقه ای افزایش یابد. در حالی که هیز اذعان داشت که پیش‌بینی‌های قیمت او در گذشته بلندپروازانه بوده است، اما همچنان به پتانسیل بیت کوین و ادغام آن با هوش مصنوعی برای دامن زدن به یک جهش بزرگ در بازار ارزهای دیجیتال اطمینان دارد.

به گفته آرتور هیز، مدیر عامل سابق BitMEX، ویژگی های متمایز بیت کوین آن را به ارز ایده آلی برای اقتصادهای مبتنی بر هوش مصنوعی تبدیل می کند. بیت کوین با ماهیت کاملا دیجیتالی، مقاوم در برابر سانسور و از نظر دیجیتالی کمیاب، می تواند به طور یکپارچه با سیستم های هوش مصنوعی ادغام شود. هیز پیش بینی می کند که این همگرایی می تواند قیمت بیت کوین را به 760000 دلار در هر کوین برساند. در حالی که برخی ممکن است این پیش بینی را بیش از حد خوش بینانه ببینند، هیز همچنان به پتانسیل بیت کوین برای متحول کردن چشم انداز مالی، به ویژه در زمینه فناوری هوش مصنوعی، اعتقاد دارد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش اتریوم به مارکت نیپوتو مراجعه کنید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین