/ اخبار آلت کوین ها / آربیتروم 215 میلیون دلار توکن ARB را برای نوآوری بازی توزیع می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

آربیتروم 215 میلیون دلار توکن ARB را برای نوآوری بازی توزیع می کند

طبق گزارش ها 225 میلیون توکن Arbitrum (ARB) به ارزش تقریبی 215 میلیون دلار طی سه سال از طریق برنامه جدید کاتالیزور بازی (GCP) توزیع شود.

آربیتروم 215 میلیون دلار توکن ARB را برای نوآوری بازی توزیع می کند

این پیشنهاد که ابتدا در ماه مارس ارائه شد، با اکثریت بیش از 75 درصد آرا موافق، در 7 ژوئن به تصویب رسمی رسید.

بنیاد آربیتروم، تیمی که مسئولیت این شبکه لایه 2 مبتنی بر اتریوم Ethereum را بر عهده دارد، منابع قابل توجهی را برای توسعه صنعت بازی در اکوسیستم خود تخصیص داده است.

طبق گزارش ها 225 میلیون توکن Arbitrum (ARB) به ارزش تقریبی 215 میلیون دلار طی سه سال از طریق برنامه جدید کاتالیزور بازی (GCP) توزیع شود.

در این رابطه بخوانید‌ : تفاوت ETFهای بیت کوین با ETF های طلا در چیست؟

هدف این برنامه افزایش سریع تشخیص و استفاده از Arbitrum، Orbit و Stylus در بین توسعه‌دهندگان و بازیکنان بازی است، که باعث رشد و تعامل در جامعه می‌شود.

این پیشنهاد که در ابتدا در ماه مارس ارائه شد، با اکثریت بیش از 75 درصد آرا موافق، در 7 ژوئن به تصویب رسمی رسید. این برنامه از Arbitrum DAO می خواهد اختصاص 200 میلیون ARB را در یک دوره دو ساله برای تشویق توسعه بازی در بلاک چین خود تأیید کند.

حامیان پیشنهاد شامل L2Beat، Wintermute، و Treasure DAO، یک سازمان متمرکز بر بازی بودند. با وجود مخالفت Blockworks Research و Camelot DAO، این پیشنهاد مورد تایید قرار گرفت.

بودجه و ساختار حاکمیتی

بخش قابل توجهی از این صندوق برای ناشران تعیین شده است و توسعه دهندگان جدید و اولیه واجد شرایط تا سقف 500,000 ARB (تقریباً 483,000 دلار به قیمت های فعلی) کمک مالی دریافت می کنند.

از سوی دیگر، توسعه‌دهندگان معتبرتر می‌توانند برای سرمایه‌گذاری‌هایی شامل توکن‌ها یا سهام درخواست دهند. وجوه باقیمانده بین جوایز مربوط به زیرساخت و هزینه‌های عملیاتی توزیع می‌شود و از رشد و توسعه اکوسیستم حمایت می‌کند.

یک تیم اختصاصی، عملیات روزانه برنامه کاتالیست بازی (GCP) را انجام خواهد داد. در همین حال، یک شورای پنج نفره متشکل از کارشناسان بازی، سرمایه گذاری خطرپذیر، تجزیه و تحلیل داده‌ها و کارشناسان مدیریت DAO نظارت و راهنمایی استراتژیک را ارائه خواهند کرد.

این شورا همچنین دارای حق وتو بر تصمیمات سرمایه گذاری و انتصاب تیم است و اجرای موفقیت آمیز برنامه و پایبندی به دستورالعمل های آن را تضمین می کند.

همچنین GCP یک چارچوب مالی سختگیرانه ایجاد کرد و هزینه های عملیاتی خود را به 25 میلیون دلار محدود کرد. هر گونه هزینه ای که بیش از این حد باشد نیاز به تأیید صریح DAO دارد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین