/ اخبار بیت کوین / 90 درصد از کل منابع بیت کوین ماین شده است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

90 درصد از کل منابع بیت کوین ماین شده است

90 درصد از کل منابع بیت کوین ماین شده است

طبق داده‌ های داشبورد بیت‌ کوین کلارک مودی (Clark Moody)، بیش از 90 درصد از کل منابع بیت‌ کوین (21 میلیون بیت کوین)، ماین شده است. با افزایش آگاهی از این شبکه پولی و استفاده از آن در سراسر جهان و افزایش تقاضا برای بیت کوین (BTC)، یک شوک عرضه ناگهانی و قوی ممکن است اتفاق بی افتد. بیت کوین محدودیت عرضه دارد و تنها 21 میلیون از آن وجود خواهد داشت. به این ترتیب، بیت کوین برخلاف ارزهای فیات، ضد تورم باقی خواهد ماند.

منابع محدود بیت کوین می تواند باعث ایجاد ترس از دست دادن فرصت خرید (FOMO) در بین خریداران شود

شبکه بیت کوین به دلیل حل مشکل دوبار خرج کردن به شیوه ای امن، توزیع شده و بدون اعتماد به شخص ثالث، شناخته شده است. این رمزارز از طریق پروتکل اجماع خود که توسط ده ها هزار گره (نود) در سراسر جهان اجرا می شود، سقف عرضه 21 میلیون کوین را ایجاد می کند. وقتی موسسات و دولت ها شروع به درک میزان کمیاب بودن بیت کوین کنند، ممکن است سطح کاملا جدیدی از فومو به وجود بیاید. سیاست پولی قابل پیش بینی و غیرقابل تغییر یکی از جنبه های اصلی است که بیت کوین را منحصر به فرد و در نتیجه جذاب می کند، به ویژه در مقایسه با ارزهای فیات و هزاران آلت کوین که عرضه و سیاست پولی آن ها می تواند بر اساس تصمیم عده ای تغییر کند.

بیت کوین به عنوان محافظ در برابر تورم استفاده می شود

این ارز دیجیتال پیشرو در جهان طی چند سال اخیر به عنوان ارز دیجیتالی که تحت تاثیر تورم قرار نمی‌ گیرد، شناخته شده است. در مقابل، چندین موسسه، بیت کوین را به عنوان پوششی در برابر تورم به سبد سرمایه گذاری خود اضافه کرده اند. بیت کوین در حال حاضر با بیش از 90 درصد از عرضه کل منابع، از هر زمانی کمیاب تر است. اکنون برخلاف گذشته موسسات بزرگ بیشتری بیت کوین می خرند و به این ارز دیجیتال پیشرو مشروعیت بیشتری می دهند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)