/ اخبار آلت کوین ها / یو اس تی در بایننس و هیوبی فهرست می‌شود؛ ترا تا 100 دلار پیش می‌ رود

زمان مطالعه : 5 دقیقه

یو اس تی در بایننس و هیوبی فهرست می‌شود؛ ترا تا 100 دلار پیش می‌ رود

یو اس تی در بایننس و هیوبی فهرست می‌شود؛ ترا تا 100 دلار پیش می‌ رود

یو اس تی (UST)، استیبل کوین اصلی پروژه ترا، در حال ادغام با بایننس (Binance) و هیوبی (Huobi)، دو اکسچنج پیشرو از نظر حجم معاملاتی است و گزینه هایی را که کاربران برای معامله با استیبل کوین دارند را گسترش می دهد. پس از این اعلامیه، قیمت لونا (LUNA)، توکن حاکمیتی پروژه ترا، بالاترین سطح تاریخی خود را شکست و برای اولین بار در تاریخ به بیش از 100 دلار رسید.

یو اس تی مورد توجه هیوبی و بایننس قرار می گیرد

یو اس تی، پرمصرف‌ ترین استیبل کوین پروژه ترا، اکنون به نقطه عطفی رسیده است که دو اکسچنج پیشرو از نظر حجم معاملات آن را در پلتفرم‌ های خود جای داده اند. هیوبی، یک اکسچنج آسیایی، اعلام کرد که این دارایی را در 23 دسامبر در پایونیر زون (Pioneer Zone) خود گنجانده است و مسابقه ای را برای جذب معاملات با این ارز جدید راه اندازی کرده که 210000 دلار آمریکا را به کاربران پلتفرم ارائه می دهد.

بایننس همچنین لیست کردن این استیبل کوین را در همان روز گزارش کرد و اظهار داشت که سه جفت ارز معاملاتی مختلف یو اس تی به نام های جفت ارز یو اس تی به بیت کوین (UST/BTC) یو اس تی به دلار بایننس (UST/BUSD) و یو اس تی به تتر (UST/USDT) را ارائه می دهد. در مقابل، هیوبی تنها جفت ارز معاملاتی یو اس تی به تتر را تایید کرد.

این خبر با استقبال خوب دو کوون (Do Kwon)، بنیانگذار و مدیرعامل ترافورم لبز (Terraform Labs) مواجه شد که اظهار داشت:

اکنون به معنای واقعی کلمه هیچ دلیلی وجود ندارد که پول اینترنتی خود را در معرض خطر سانسور قرار دهید. تعطیلات همه مبارک.

توکن لونا دوباره رکورد قبلی خود را می شکند

ارزش بازار استیبل کوین ترا تنها در هفته گذشته رشد قابل توجهی را تجربه کرده و از 8.8 میلیارد دلار در 18 دسامبر به تقریبا 9.8 میلیارد دلار در 24 دسامبر رسیده است. درست پس از اعلام لیست کردن بایننس، بیش از 200 میلیون توکن یو اس تی صادر شد. این موضوع ، با توجه به پویایی و تاثیر صدور توکن، ممکن است بر افزایش قیمت توکن لونا تاثیر بگذارد.

لونا، توکن حاکمیتی پروژه ترا، برای ایجاد یو اس تی استفاده می شود. با ایجاد بیشتر یو اس تی، عرضه لونا کاهش می یابد و آن را به یک محصول کمیاب تر تبدیل می کند. این ممکن است بسته به شرایط بازار، به افزایش قیمت آن کمک کند.

پس از اعلام فهرست شدن، قیمت لونا واکنش مثبت نشان داد و بالاترین قیمت تاریخی اخیر خود را که کمی بیش از 80 دلار بود و در 20 دسامبر ایجاد شد، شکست. این زمانی بود که یو اس تی، توکن دای (DAI) استیبل کوین مبتنی بر اتریوم (ETH) را به عنوان با ارزش ترین پروژه استیبل کوین غیرمتمرکز تبدیل کرد. قیمت لونا دیروز به کمک رشد بازار ارزهای دیجیتال به 100.84 دلار رسید و از آن زمان تا کنون به کمی بیشتر از 95 دلار رسیده است.

ترجمه شده توس مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)