/ اخبار بیت کوین / ویزا در صدد ارائه خدمات پرداخت بیت کوین در برزیل است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

ویزا در صدد ارائه خدمات پرداخت بیت کوین در برزیل است

ویزا در صدد ارائه خدمات پرداخت بیت کوین در برزیل است

مدیر اجرایی ویزا در برزیل از برنامه هایی برای ادغام دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین (Bitcoin) در پلتفرم های پرداخت خود خبر داد.

 

ادواردو ابرئو (Eduardo Abreu) ، معاون کسب و کارهای جدید غول پرداخت ویزا ، در مصاحبه اخیر از قصد این شرکت برای ادغام دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین (Bitcoin) در پلتفرم خود به عنوان روش پرداخت و ابزار ذخیره ارزش خبر داد.

 

در مارس 2021 ، مدیرعامل ویزا برزیل ، فرناندو تلز (Fernando Teles) از رابط برنامه نویسی خبر داد که برای ارتباط بین موسسات مالی سنتی و خدمات کریپتو طراحی شده است.

 

وی گفت برای پذیرش بیشتر باید فعالیت های بانکی سنتی در اکوسیستم ارزهای دیجیتال ادغام شود تا مشتریان بتوانند به ارزهای فیات و کریپتو در یک محیط دسترسی داشته باشند.

 

ویزا در حال حاضر 180 ارز را بر روی پلتفرم خود ارائه می دهد و به دنبال این است که از 170 میلیون مشتری جهانی خود استفاده کرده و روابطی را با بانک های ملی (Alterbank) ، (Ripio) و (Zro) جهت گسترش پذیرش کریپتو در منطقه ایجاد کند.

 

مزیت بزرگ استفاده از بیت کوین (Bitcoin) بدون شک سهولت استفاده از آن است. در کنار این سرویس همچنین امکان دریافت نقدی برای مشتریان پیشنهاد شده است.

 

ویزا ماه گذشته در تلاش برای نشان دادن جایگاه خود به عنوان واسطه ای در امور مالی سنتی و مدرن ، یک توکن غیرقابل تعویض کریپتوپانکس با قیمت 50 اتر (ETH) خریداری کرد که ارزش آن حدود 150،000 دلار است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)