/ اخبار آلت کوین ها / بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در سال 2023 - اپتوس، وی چین یا اورلاج

زمان مطالعه : 1 دقیقه

بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در سال 2023 - اپتوس، وی چین یا اورلاج

اپتوس Aptos (APT)، هنگامی که با توان عملیاتی بیش از 150000 TPS راه اندازی شد، علاقه بسیاری به صنعت کریپتو را برانگیخت. مقیاس‌پذیری این بلاک چین، شبکه Aptos را به عنوان یک ارز دیجیتال آینده‌نگر با تمرکز بر ایجاد تحول در امور مالی معرفی کرده است.

بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید در سال 2023 – اپتوس، وی چین یا اورلاج

بازار ارزهای دیجیتال به رشد خود ادامه می دهد و مجموعه وسیعی از فرصت های سرمایه گذاری را ارائه می دهد. سه ارز دیجیتال به دلیل پتانسیل رشد خود توجه بسیاری را جلب کرده اند: Aptos (APT)، VeChain (VET) و Everlodge (ELDG). در این مقاله، ویژگی‌های منحصربه‌فرد هر کدام را بررسی می‌کنیم.

اپتوس Aptos (APT)، ساخت آینده مالی

اپتوس Aptos (APT)، هنگامی که با توان عملیاتی بیش از 150000 TPS راه اندازی شد، علاقه بسیاری به صنعت کریپتو را برانگیخت. مقیاس‌پذیری این بلاک چین، شبکه Aptos را به عنوان یک ارز دیجیتال آینده‌نگر با تمرکز بر ایجاد تحول در امور مالی معرفی کرده است.

وعده پلتفرم نسل بعدی به توکن اپتوس Aptos کمک کرد تا در ابتدای سال 2023 بیش از 600 درصد افزایش یابد. از زمانی که بالاترین قیمت (ATH) در ژانویه 19 دلار ثثبت شد، قیمت APT در حال کاهش بوده است.

در حالی که ریزش بازار کریپتو، روند نزولی آن را تشدید کرد، قیمت Aptos بیشتر افت کرده است. با معامله در سطح 5.01 دلار، کارشناسان ارزهای دیجیتال هنوز هم APT را یک سرمایه گذاری مناسب می دانند که عمدتا به دلیل رشد اکوسیستم Aptos DeFi است.

کوین بیس Coinbase وی چین VeChain را فهرست خواهد کرد، کارشناسان انتظار دارند قیمت VET افزایش یابد

وی چین VeChain (VET) به عنوان یک پلتفرم بلاک چین که بر ارائه راه حل های دنیای واقعی برای کسب و کارها تمرکز دارد، محبوبیت پیدا کرده است. با افزایش پذیرش این پلتفرم، Coinbase، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، اعلام کرده است که کوین VeChain، VET را در 13 سپتامبر فهرست می کند.

علاوه بر این، کوین‌بیس VeThor (VTHO) توکن دیگری در شبکه VeChain را نیز فهرست می‌کند. در واکنش به این خبر، هجوم خریداران به بازار VET صورت گرفته است. در 12 سپتامبر، حجم معاملات روزانه VET بیش از 190٪ افزایش یافت.

علاوه بر این، قیمت وی چین 7.5٪ افزایش یافت و تا 0.01600 دلار معامله شد و با رجکت در این سطح قیمت مواجه شد. با این حال، کارشناسان ارزهای دیجیتال پیش‌بینی کرده‌اند که این فهرست به قیمت VeChain شتاب کافی می‌دهد تا بالاتر از این مقاومت افزایش یابد و به 0.01750 دلار برسد.

سرمایه گذاران به پلتفرم سرمایه گذاری املاک اورلاج Everlodge هجوم می آورند

اورلاج (ELDG) یک پلتفرم جدید است که به دلیل رویکرد منحصر به فرد خود، سرمایه گذاران را از سراسر بازار کریپتو جذب می کند. Everlodge با استفاده از فناوری‌های بلاک چین، NFT و وب به سرمایه‌گذاران این امکان را می‌دهد که بخش‌هایی از دارایی‌ها را با کمتر از 100 دلار در اختیار داشته باشند.

سرمایه گذارانی که بخشی از سهم NFT را در اختیار دارند می توانند از افزایش ارزش و درآمد اجاره بهره مند شوند. علاوه بر این، کاربران می توانند از NFT پشتوانه اموال خود به عنوان وثیقه برای وام های کوتاه تا متوسط استفاده کنند. توکن ابزار Everlodge (ELDG) در این اکوسیستم مورد استفاده قرار میگیرد.

دارندگان توکن از دسترسی به چندین اقامت رایگان شبانه سالانه بهره مند خواهند شد. توکن Everlodge به دارندگان تخفیف در خرید ملک در بازار و همچنین امکان استفاده از $ELDG به عنوان ارز پرداخت در اکوسیستم Everlodge را می دهد.

آن‌ها همچنین می‌توانند توکن‌های خود را برای کسب درآمد غیرفعال استیک کنند. با یک پلتفرم همه جانبه، کارشناسان کریپتو پیش‌بینی کرده‌اند که قیمت Everlodge بالاتر از Aptos و VeChain در سال 2023 افزایش می‌یابد و به بازگشت سرمایه 35 برابری می‌رسد. با این پیش‌بینی، قیمت فعلی ELDG در 0.016 دلار به‌عنوان بهترین فرصت سرمایه‌گذاری در این ارز دیجیتال در نظر گرفته می شود.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

برای خرید و فروش مانا به مارکت نیپوتو مراجعه نمایید


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین