/ فین تک های ارزهای دیجیتال / وو نتورک به دنبال استفاده از چین لینک برای اوراکل های داده بازار سازمانی است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

وو نتورک به دنبال استفاده از چین لینک برای اوراکل های داده بازار سازمانی است

وو نتورک به دنبال استفاده از چین لینک برای اوراکل های داده بازار سازمانی است

وو نتورک (WOO Network) اخیرا از راه اندازی اوراکل های چین لینک(Chainlink) سفارشی خود خبر داده است. این شرکت استراتژی‌ های ارائه نقدینگی و فناوری اوراکل چین لینک را برای ارائه داده های بازار به اوراکل‌ ها ترکیب می‌کند.

چین لینک در چند ماه گذشته ترکیب های با ارزشی ایجاد کرده است. آخرین اعلامیه، هر پیش بینی قیمتی چین لینک را به سمت گمانه زنی های مثبت می برد.

شبکه وو یک اکسچنج غیرمتمرکز (DEX) جدید با پشتیبانی از تکنیک های بازار سازی و پوشش ریسک سازمانی، به نام ووفی سوآپ(WOOFi Swap) راه اندازی کرد. از زمان راه اندازی این اکسچنج در پالی گان(Polygon) و زنجیره هوشمند بایننس حجمی حدود 4 میلیارد دلار معامله کرده است. اعداد و ارقام اثربخشی الگوریتم پیشرفته بازارسازی یعنی بازارسازی پیشگیرانه مصنوعی(sPMM)، را نشان می دهند.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال ترون چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

این اکسچنج به داده‌های دقیق بازار از شبکه وو برای تکرار یک دفتر سفارش مالی متمرکز درون شبکه متکی است. بر خلاف اکثر اوراکل های داده بازاری ، WOOFi بعد از تغیرات قیمتی نسبت به ارقام قبلی، اجباری برای اپدیت وضع نمی کند. در عوض، به پارامتر هایی از قبیل اسپرد، ضریب لیکوییدیتی و قیمت متوسط نیاز دارد.

همچنین باید اوراکل را مرتبا آپدیت کند تا اطمینان حاصل شود که این اکسچنج غیرمتمرکز با 0.1 درصد کارمزد سوآپ کار می‌کند تا کارایی سرمایه بهتری داشته باشد. به علاوه، این شبکه به یک فناوری اوراکل نیاز دارد که حتی در شرایط مختلف بازار نیز پیشرو باقی بماند.

با وجود چنین الزاماتی، ادغام با چین لینک بهترین گزینه به نظر می رسد. چین لینک حتی در بدترین شرایط نیز از خود مقاومت نشان داده است که شامل سناریوهای اجتناب ناپذییر مانند تراکم شبکه و نوسانات بالا است.

این شبکه از بیش از 600 فید قیمتی در بلاکچین های مختلف پشتیبانی می کند و میلیارد ها دلار ارزش درون شبکه ای در پروژه های دیفای و سی فای را تامین می کند. برخی دیگر از پروتکل ها شامل کامپاوند(Compound)، آوه(Aave)، سلسیوس(Celsius) و … می باشند.

چین لینک دارای فیدهای داده و زیرساختی است که توسط شبکه‌ های غیرمتمرکز گره‌ ها که توسط گروه DevOps نظارت می‌شوند، اداره می‌شوند. شبکه ی وو از چین لینک برای توسعه DON های سفارشی شده، متشکل از پارامتر های معاملاتی درون زنجیره ای متعدد و فید های نشات گرفته از شبکه وو استفاده می کند.

WOOFi با ترکیب تخصص فنی و تجربه اوراکل های چین لینک با داده های بازار شبکه وو ، اوراکل های دقیق تری را توسعه خواهد داد. در آینده، شبکه وو ، اوراکل ها را به پلتفرم های تجاری شخص ثالث ارائه می کند. در نتیجه این اکسچنج می تواند از فید های قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال استفاده کند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

 

 

 

همچنین بخوانید : بلاکچین (Blockchain) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید