/ اخبار آلت کوین ها / وبسایت (Blockchain.com) نیز ریپل (XRP) را از لیست دارایی های خود حذف می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

وبسایت (Blockchain.com) نیز ریپل (XRP) را از لیست دارایی های خود حذف می کند

وبسایت (Blockchain.com) نیز ریپل (XRP) را از لیست دارایی های خود حذف می کند

وبسایت ارائه دهنده کیف پول و معاملات ارز دیجیتال (Blockchain.com) نیز مانند کوین بیس (Coinbase) ، بایننس امریکا (Binance.US) و اوکی کوین (OKCoin) اعلام کرده است که ریپل (XRP) را از لیست دارایی های تحت پشتیبانی خود حذف می کند و معاملات آن را از هفته آینده متوقف خواهد کرد.

 

اگرچه در تاریخ 6 ژانویه ، ریپل (XRP) همچنان جزو دارایی های دیجیتال پشتیبانی شده  (Blockchain.com) است ، اما این وبسایت با انتشار پستی در 4 ژانویه به کاربران اطلاع داد که:

 

“وبسایت (Blockchain.com) معاملات ریپل (XRP) را از روز پنجشنبه ، 14 ژانویه متوقف خواهد کرد. همه مشتریانی که موجودی ریپل (XRP) در اختیار دارند ، پس از توقف معاملات ، برای انتقال ریپل (XRP) خود دسترسی خواهند داشت ، اما دیگر از فرآیند واریز در این اکسچنج پشتیبانی نخواهیم کرد. ”

حذف ریپل (XRP) از چندین پلتفرم به دلیل شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در اواخر دسامبر از ریپل (Ripple) ، مدیر عامل آن ، برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) و بنیانگذار آن کریس لارسن (Christian Larsen) ، به اتهام نقض قوانین اوراق بهادار ایالات متحده رخ داده است.

 

این وبسایت بدون اشاره مستقیم به شکایت (SEC) گفت این اقدام به دلیل حفظ “امنیت شبکه و پیروی از قوانین موجود و موارد دیگر” به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از فرایند تصمیم گیری در خصوص افزودن یا حذف یک دارایی در این اکسچنج و خدمات کیف پول آن صورت گرفته است.

 

این خبر پس از گزارش شکایت دیگری که از سوی یکی از سرمایه گذاران اصلی دور تامین مالی 200 میلیون دلاری ریپل در سال 2019 ، شرکت سرمایه گذاری تتراگون (Tetragon) صورت گرفته ، منتشر شده است.

 

وبسایت (Blockchain.com) تاریخی برای از سرگیری احتمالی پشتیبانی از ریپل (XRP) در آینده اعلام نکرده است. اکسچنج هایی که به شکایت (SEC) واکنش نشان داده اند ، یا تصمیم گرفته اند که ریپل (XRP) را به طور کامل از لیست دارایی های خود حذف کنند یا حداقل معاملات آن را تا اطلاع ثانوی متوقف کرده اند. به عنوان مثال کوین بیس به پشتیبانی از ریپل (XRP) به عنوان بخشی از کیف پول و خدمات امانتداری خود ادامه خواهد داد و برخی محدودیت ها را فقط برای کاربران ایالات متحده در نظر گرفته است. شرکت گری اسکیل (Grayscale) نیز به خدمات صندوق ریپل (XRP Trust) خود پایان داده است.

 

ریپل (XRP) اکنون جایگاه خود را به عنوان چهارمین ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار از دست داده است و در حال حاضر با قیمت 0.23 دلار معامله می شود و حدود 60 درصد طی یک ماه سقوط کرده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)