/ اخبار اکسچنج ها / هیوبی گلوبال (Huobi Global) در حال تبدیل شدن به عامل اصلی رشد اکوسیستم پولکادات (Polkadot) است

زمان مطالعه : 5 دقیقه

هیوبی گلوبال (Huobi Global) در حال تبدیل شدن به عامل اصلی رشد اکوسیستم پولکادات (Polkadot) است

هیوبی گلوبال (Huobi Global) در حال تبدیل شدن به عامل اصلی رشد اکوسیستم پولکادات (Polkadot) است

دو اعلامیه هیوبی گلوبال در روز جمعه نشان می دهد که این اکسچنج کریپتوکارنسی برای تبدیل شدن به عامل اصلی رشد شبکه پولکادات (Polkadot) تلاش می کند.

 

هیوبی یک برنامه جهت حمایت مالی پولکادات و همچنین 5 میلیون دلار استیبل کوین تتر (Tether) از آزمایشگاه نوآوری هیوبی برای حمایت از “توسعه دهندگان ، برگزار کنندگان رویدادها ، سازندگان محتوا و سفرای” اکوسیستم پولکادات در نظر گرفته است.

 

برنامه حمایت مالی به افراد امکان می دهد پروژه های پولکادات را برای لیست شدن در بخش ویژه دارایی های اکسچنج هیوبی ، پیشنهاد دهند. گزارش شده است که اسپانسرها همچنین به کنفرانس سالانه هیوبی و سایر رویدادهای آفلاین دعوت می شوند.

 

اسپانسرها باید به روند رشد پولکادات علاقه قابل توجهی داشته باشند و حداقل الزامات شامل 300000 توکن (DOT) به ارزش بیش از 1.5 میلیون دلار است که نیمی از آنها باید به عنوان گواهی دارایی در هیوبی قفل شوند.

 

سرمایه گذاری هیوبی پس از اعلامیه مشابهی از سوی پولکادات در روز پنجشنبه انجام شده است. این شبکه اتحادیه ای متمرکز بر امور مالی غیرمتمرکز ایجاد کرد که اعضای بنیانگذار آن ارائه دهنده اوراکل چین لینک (Chainlink) و شبکه لایه دو پلاسم (Plasm) هستند.

 

علاوه بر این ، بنیاد (Web3) از راه اندازی “برنامه هزار اعتبار سنج” خبر داد ، که آموزش ، پشتیبانی و بودجه ای را با هدف افزایش تعداد اعتبار سنج های شبکه برای پلتفرم فراهم می کند.

 

این زیرساخت ها و سرمایه گذاری ها پس از آن صورت می گیرد که خالق پولکادات ، گوین وود (Gavin Wood) ، روز پنجشنبه گفت پولکادات و اتریوم (Ethereum) می توانند همزمان با هم فعالیت کنند. در اظهار نظرهای ارائه شده در اجلاس رمزگشایی پولکادات ، برنامه نویس و هم بنیانگذار اتریوم (Ethereum) ، این ایده که فقط فضای کافی برای یک پروتکل لایه 1 وجود دارد را رد کرد.

 

با این حال ، برخی پلتفرم های لایه 1 ممکن است در رقابت با توسعه دهندگان و پروژه های اتریوم (Ethereum)، در مورد اثرات شبکه فرضیات نادرستی را ارائه دهند.

 

در اظهار نظرهای امروز لری سوکرنیک (Larry Sukernik) ، رئیس سرمایه گذاری دیجیتال کارنسی گروپ (Digital Currency Group)  ، شرکت مادر گری اسکیل (Grayscale) ، به پلتفرم هایی مانند پولکادات هشدار داد که مهاجرت توسعه دهندگان را عامل موفقیت قطعی تلقی نکنند:

طبق گزارش کوین گکو (Coingecko) ، ارزش بازار توکن پولکادات (DOT) در حال حاضر 4.7 میلیارد دلار است ، در حالی که ارزش بازار اتریوم (Ethereum) حدود 67 میلیارد دلار است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه ای

بیت کوین

(BTC)
۲.۱۳٪

$۴۲,۳۵۶,۰۷۳.۳۸

۱۲۳,۹۵۴,۵۸۰ تومان

خرید و فروش بیت کوین