/ اخبار اکسچنج ها / نووی با اکسچنج اف تی اکس برای ارائه معاملات ارز دیجیتال همکاری می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نووی با اکسچنج اف تی اکس برای ارائه معاملات ارز دیجیتال همکاری می کند

نووی با اکسچنج اف تی اکس برای ارائه معاملات ارز دیجیتال همکاری می کند

نووی (Nuvei)، یک پلتفرم پرداخت آنلاین، با اکسچنج اف تی اکس (FTX) شروع به همکاری می کند.

این مشارکت معاملات سریعتر و پیشرفته تر ارزهای دیجیتال را به همراه دارد.

مشارکت و همکاری در صنعت کریپتو بسیار رایج و در واقع یک امر روزمره است. علاوه بر این، هر دو طرف از یکدیگر سود خواهند برد. در همین راستا ، نووی، یکی از بزرگ‌ ترین شرکت‌ های بانکداری خصوصی در سطح جهان که به دلیل پلتفرم پردازش پرداخت آنلاین خود شناخته شده است، با یکی از اکسچنج های برجسته به نام اف تی اکس، همکاری می کند.

در این رابطه بخوانید‌ : تفاوت صرافی های متمرکز (CEX) و صرافی های غیرمتمرکز (DEX) ارز دیجیتال در چیست؟

این دو شرکت بزرگ از دو جریان مختلف اکنون در یک هدف واحد برای ارائه تجربه معاملات بهتر و سریعتر ارزهای دیجیتال با یکدیگر همکاری کرده اند.

برای این منظور، اکسنج اف تی اکس اکنون گزینه های پرداخت نووی را در شبکه خود ارائه می دهد.

از این طریق، کاربران اف تی اکس می توانند به راحتی وجوه خود را واریز کرده و آن را به پلتفرم اف تی اکس منتقل کنند. علاوه بر این، تبدیل ارزهای فیات به کریپتو اکنون با سرعت بسیار بیشتری انجام می‌ شود.

بنابراین، این به نوبه خود کاربران اف تی اکس را قادر می سازد تا معاملات کریپتو خود را به صورت بسیار سریعتر و کارآمدتری انجام دهند.

همچنین، نووی پروتکل‌ های امنیتی خود را برای ایمن کردن تمام تراکنش‌ ها ارائه می‌ کند و بنابراین اف تی اکس را امن‌ تر می‌ کند.

نظرات دو مدیر عامل

با توجه به این همکاری، فیلیپ فایر (Philip Fayer)، مدیر عامل نووی، اظهار داشت از همکاری جدید خود با اف تی اکس بسیار هیجان زده هستند. علاوه بر این، مدیر عامل این شرکت معتقد است که این مشارکت واقعا به تمام جهان نشان می دهد که چگونه نووی راه حل های نوآورانه کاملی را برای هر نوع کسب و کار و همچنین برای کل صنعت کریپتو ارائه می دهد.

علاوه بر این، فایر اشاره کرد که با ارائه تراکنش‌ ها و تجربه کاربری امن تر و سریعتر، پلتفرم اف تی اکس را ایمن‌ تر می‌ کند.

مدیر عامل اف تی اکس، سم بنکمن فراید (Sam Bankman-Fried) نیز گفت تنها هدف از این همکاری این است که کاربران را قادر می سازد تا معاملات یکپارچه و سریع تر ارزهای دیجیتال را با فعال کردن انتقال فوری ارزهای فیات به کریپتو تجربه کنند.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

همچنین بخوانید : چگونه پورتفولیوی ارز دیجیتال بسازیم؟


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید