/ عمومی / نظر سنجی : تعداد سرمایه گذارانی که ارز دیجیتال را به سهام ترجیح می دهند افزایش یافته است

1 سال پیش

زمان مطالعه : 5 دقیقه

نظر سنجی : تعداد سرمایه گذارانی که ارز دیجیتال را به سهام ترجیح می دهند افزایش یافته است

نظر سنجی : تعداد سرمایه گذارانی که ارز دیجیتال را به سهام ترجیح می دهند افزایش یافته است

در یک نظر سنجی تعداد افرادی که گفته‌اند احتمال بیشتری دارد به جای سرمایه گذاری در بازار سهام سنتی، در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند، تنها طی پنج ماه ۱۴۰ درصد افزایش یافته است.

طبق تحقیقات جدید توسط سیویک ساینس (CivicScience) ، تعداد فزاینده‌ای از سرمایه‌گذاران سهام خود را برای خرید بیشترِ ارزهای دیجیتال می‌فروشند.

سؤالات مربوط به این تحقیق، درطول سال 2021 برای افراد بالای 18 سال در ایالات متحده ارسال شد. نتایج آن با داده های سرشماری ایالات متحده سنجیده شد. هر سوال بین 1،000 تا 40،600 پاسخ دهنده داشت.

در ماه ژوئن، تنها 10 درصد از پاسخ دهندگان گفتند احتمال بیشتری دارد که به جای سرمایه گذاری در سهام سنتی، در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند، که این رقم در نوامبر به 24 درصد افزایش یافت.

کسانی که می‌گفتند بازار مالی و اقتصاد را «به شدت» یا «کم و بیش» دنبال می‌کنند، احتمالاً دارایی‌های سنتی خود را با ارزهای دیجیتال مبادله می‌کنند.

از بین 1،285 افرادی که گفتند بازار را «به شدت» دنبال می‌کنند، 40 درصد اعلام کردند که خود یا یکی از اطرافیانشان سهام خود را برای خرید ارز دیجیتال فروخته اند.

این درصد برای کسانی که بازار را «کم و بیش» دنبال می‌کنند به 30 درصد و برای کسانی که گفته‌اند «اصلا بازار را دنبال نمی کنند» به حدود 17 درصد کاهش یافته است.

حدود 44 درصد از 1،988 فرد که سهام خود را برای خرید ارزهای دیجیتال فروخته بودند، اعلام کردند کمتر از 10 درصد از پرتفوی خود را فروخته اند.

اما حدود یک پنجم این آمار، بیش از نیمی از دارایی های سهام خود را برای خرید کریپتو فروخته بودند، که زک بوتوویچ (Zack Butovich) یکی از عوامل سیویک ساینس آن را «آمار شوکه کننده ای» توصیف کرد.

طبق گفته این وب سایت، سیویک ساینس داده های خود را از طریق مشارکت محتوای دیجیتال و تلفن همراه به دست می آورد.

سیویک ساینس، همچنین دریافت درصد افرادی که به فناوری بلاک چین علاقه ای ندارند، از 80 درصد به 68 درصد کاهش یافته است.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)