/ اخبار ارز دیجیتال / مشاور سرمایه‌گذاری: نادیده گرفتن دارایی‌ های دیجیتال اشتباه است، ارزهای دیجیتال از سهام پیشی می گیرند

زمان مطالعه : 5 دقیقه

مشاور سرمایه‌گذاری: نادیده گرفتن دارایی‌ های دیجیتال اشتباه است، ارزهای دیجیتال از سهام پیشی می گیرند

مشاور سرمایه‌گذاری: نادیده گرفتن دارایی‌ های دیجیتال اشتباه است، ارزهای دیجیتال از سهام پیشی می گیرند

جیکوب والتور (Jacob Walthour)، مدیرعامل بلوپرینت کپتال ادوایزرز (Blueprint Capital Advisors) می‌ گوید نادیده گرفتن رمزارز به عنوان یک نوع دارایی اشتباه است. او همچنین پیش‌ بینی می‌کند که در آینده‌، بازار کریپتو عملکرد بهتری از سهام خواهد داشت.

والتور، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران بلوپرینت کپتال ادوایزرز، در مصاحبه ای با شبکه سی ان بی سی (CNBC) در روز چهارشنبه، چشم انداز خود را برای بازارهای ارز دیجیتال و سهام مورد بحث قرار داد. والتور بیش از 25 سال تجربه در بازارهای سرمایه، مدیریت سنتی و جایگزین دارایی دارد.

در این مرحله، ما باید به چگونگی شروع همه چیز فکر کنیم. در گذشته شروع به خرید چیزهایی با پول نقد کردیم و سپس شخصی به فکر استفاده از چک افتاد و سپس شخص دیگری به فکر استفاده از قرارداد ها، مجوز ها و غیره افتاد و سپس شخصی به ایده پرداخت های الکترونیکی رسید. من فکر می کنم که استفاده از رمزارز، به عنوان یک والت و برای تمامی پرداخت های روزمره، جایی است که می خواهیم از این مرحله عبور کنیم و به طور کلی از نظر نرخ پذیرش آن در طول پنج تا 10 سال آینده، ارزهای دیجیتال شرایط مناسبی خواهند داشت.

در این رابطه بخوانید‌ : ارز دیجیتال بایننس یو اس دی (BUSD) چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر شرکت های زیادی وجود دارند که ارز دیجیتال را به عنوان نوعی روش پرداخت می پذیرند، گفت:من فکر می کنم نادیده گرفتن این طبقه دارایی اشتباه است.

وی افزود:اما اگر شاهد رکود در بازار سهام ایالات متحده و رشد کریپتو باشیم، فکر می‌ کنم شاهد انتقال نقدینگی زیادی از بازار سهام به ارزهای دیجیتال خواهیم بود.

والتور در ادامه اظهار داشت: اگر ارز دیجیتال نسبت به سهام برتری داشته باشد، فکر می‌ کنم به کریپتو به عنوان یک طبقه دارایی مشروعیت می‌ بخشد.

او ضمن اذعان به اینکه وقتی فشار فروش در سهام اتفاق می افتد، ممکن است ارزهای دیجیتال به دلیل نوسانات بیشتر، حتی بیشتر ریزش کنند، گفت: من فکر نمی‌ کنم که این لزوما در آینده قابل پیش‌ بینی باشد. وی نتیجه گرفت:

پیش‌ بینی من برای آینده، با توجه به اینکه بازار کریپتو در سه ماهه گذشته با فشار فروش و ریزش قیمت مواجه شده است، احتمال قوی برای عملکرد بهتر از سهام در سال 2022 وجود دارد.

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو


0

خرید و فروش ارزهای دیجیتال از امروز شروع کنیدثبت دیدگاه

لیست نظرات (0)
قیمت لحظه‌ای

بیت کوین

(BTC)
0.00٪

$ 0.00

0 تومان

خرید و فروش بیت کوین

بیشتر بخوانید